En fazla Kazandıran Kriptolar Bakın Hangileri Oldu (10 – 17 Ocak)

Bitcoin fiyat tahminleri

En fazla kazandıran kriptolar belli oldu. Özellikle bazı dijital varlıklar diğerlerine göre çok daha fazla kazanç sağladı. Büyük bir riske sahip olan piyasada bazı yatırımcılar iyi miktarlarda kazanç elde etti.

Dijital varlıklar bazen hızlı bir şekilde 100 kat artış yakalayabiliyor. Bazıları ise sert şekilde düşerek yüzde 80 seviyelerinde değer kaybedebiliyor. Kısacası bu piyasada her an her şey olabilir. Kullanıcıların bu nedenle sürekli tetikte olması gerekiyor.

Her ne kadar genel bir düşüş tablosu ortaya çıksa bile bazı kripto para birimleri diğerlerine göre daha fazla kazandırdı. ROSE coin bunlardan ilki oldu. Bu hafta 1000 TL’lik ROSE almış olsaydınız şu anda 1620 TL’niz olacaktı. Kripto para devi kullanıcılara yüzde 62 oranında kazanç sundu.

En fazla kazandıran kriptolar

Kazandıran kripto para birimlerine baktığımızda ikinci sırada bizleri SCRT karşılıyor. Haftalık değişimi yüzde 56 seviyesinde olan bu dijital varlık 40 milyon dolarlık bir hacme sahip. Bu durum onun sürekli olarak satın alınmasını ve yükselmesini sağlıyor.

En fazla kazandıran kriptolar

NEAR coin en fazla göze çarpan bir diğer kripto para birimi. Eğer geçtiğimiz hafta 1000 TL’lik bu kripto para biriminden almış olsaydınız şu anda 1470 TL’niz olacaktı. NEAR, kendi yatırımcısına sadece bir hafta içerisinde yüzde 47 oranında kazanç sundu. Elbette kazandıranlar sadece bunlarla sınırlı değil. Özellikle bazı major coinler çok sert yükseliş yakaladı

FTM ve ATOM sert yükseldi

En önemli kripto para birimleri içerisinde yer alan FTM ve ATOM geçtiğimiz haftaya damgasını vurdu. Bu kripto para birimlerinden FTM sadece bir hafta içerisinde yüzde 41 düzeyinde yükseldi. Üstelik uzun bir süredir yükseliş eğilimindeydi. Major coinlerde bile yükselişin devam ettiğini görüyoruz.

ATOM en çok yükselen bir değer dijital varlık oldu. Sadece bir hafta içerisinde yüzde 20 seviyesinde değer kazandı. Her hafta en fazla değer kazanan kripto paraları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Bitcoin ve Ethereum Kritik Seviyelerde: BNB ve XRP Direniyor

>> 500x Yapabilecek Kriptolar Açıklandı: Analistler Bunlara Güveniyor