Bitcoin ve Ethereum Kritik Seviyelerde: BNB ve XRP Direniyor

DeFi uygulamaları gerçek

Bitcoin ve Ethereum kritik seviyelere doğru büyük bir hızla yol alıyor. Bu iki kripto para birimi aynı zamanda beraberinde başka bazı dijital varlıkları sürüklüyor. Hadi gelin tüm bu kripto para birimleri ile ilgili detaylara birlikte bakalım.

Kripto para borsalarında Bitcoin her zaman için kraldır. Diğerleri ise ona bağlı olarak hareket ediyor. Mesela Ethereum bunlar içerisinde en önemli kripto para birimi olarak ön plana çıkıyor. Altcoin lideri olarak bilinen Ethereum bugünlerde zor zamanlar yaşıyor. Bitcoin kaynaklı yaşanan düşüşler nedeniyle büyük bir geri çekilme mevcut.

Yaşanan tüm düşüşler ile birlikte Bitcoin 41 bin desteğinin bile altına düşmeye başladı. Hemen ardından Ethereum 3200 dolar düzeyine kadar geriledi. Durum böyle olunca devasa panik havası hakim oldu. Tüm kripto para birimlerinde satış baskısı devam ediyor.

Bitcoin ve Ethereum kritik eşiklerde

Ethereum için kripto para analistleri tarafından yapılan yorumlara bakacak olursak 3.000 dolar seviyesinin kritik olduğu ifade ediliyor. Eğer bu destek noktası kaybedilirse bu defa 2652 dolarlık güçlü destek çalışacak. Bitcoin ise 39 bin dolar düzeyine kadar gerileyebilir.

Bitcoin ve Ethereum kritik

Tüm bu kripto para birimleri ile birlikte BNB coin büyük endişe yaratanlar arasında yer alıyor. 500 doların altına düşmesi satış baskısına neden oldu. Şu sıralar 435 dolar düzeyinde akümüle olmaya çalışıyor. Ancak bu seviyeler kripto para devi için yeterli olmayacak. Bu nedenle yukarı yönlü bir hareket izleyecek.

XRP ve BNB için yeni hedefler

Kripto para analistleri yaşanan bu düşüş ile birlikte hızlı bir şekilde yükselme döneminin başlayacağını tahmin ediyor. Böylece kripto para devleri için yeni seviyeler ve hedefler belirlenecek. Mesela XRP yeniden 2 dolar seviyelerine büyük boğa sezonu ile gelebilir.

BNB ise 600 dolar düzeyini aşıp 1000 dolara ulaşabilir. Binance kripto para borsasının dijital varlığı olan BNB, her an atak yapmaya hazır. Gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> En Önemli Kripto Para Gelişmeleri: Borsalar Yeniden Şekillendi

>> Sony Otonom Sürüş Sistemlerinde Çığır Açmaya Hazırlanıyor: Otomobiller Daha Akıllı Olacak (Video)