OPPO ColorOS 12 Güncellemesi Yeni Cihazlara Ulaştı

OPPO ColorOS 12 güncellemesi

OPPO ColorOS 12 güncellemesi bazı yeni cihazlara ulaştı. Böylece kullanıcılar akıllı telefonlarında yeni sürümü kullanma imkanı buldu. Peki hangi akıllı telefon modelleri bu yeni güncellemeyi aldı?

OPPO son yılların parlayan yıldızları içerisinde yer alıyor. Şirketin ürettiği akıllı telefon modelleri büyük bir rağbet görüyor. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan yeni sürüm güncellemeler ise bu talebi büyük oranda arttırmış gibi görünüyor. Bugün 3 yeni model kararlı sürüm alarak kullanıcıların memnuniyetini artırdı.

Akıllı telefonlarda yeni sürüm güncellemeler büyük öneme sahip. Bu tür güncellemeler sayesinde cihazlar eskisine göre daha kararlı hale gelebiliyor. Ayrıca tasarım açısından dikkat çekici boyuta ulaşabiliyorlar. OPPO tarafından kullanıcılara sunulan ColorOS güncellemeleri bunun en güzel örnekleri arasında yer alıyor.

OPPO ColorOS 12 güncellemesi

Ocak ayından itibaren şirket bu yeni sürümü ile ilgili bazı beta ve kararlı sürüm güncellemeleri paylaşmıştı. Yaptığı güncellemeler birçok akıllı telefon modeline ulaştı. Hatta bazı ülkelerde kararlı sürüm bile veriliyor. Mesela Hindistan bu tür kararlı sürümleri alan ülkeler içerisinde yer alıyor.

OPPO ColorOS 12 güncellemesi

ColorOS 12 alan yeni modeller ile birlikte şirket yeniden dikkatleri üzerine çekti. F19 Pro+ 5G, Reno6 Z 5G ve A73 5G modelleri kararlı sürüm alarak son derece önemli bir gelişmeye imza attı. Bu 3 yeni model Endonezya, Tayland ve Suudi Arabistan’da kararlı sürüm sunacak. Ayrıca şirketin önemli bir sürprizi daha var.

Yeni modellere kararlı sürüm gelecek

Son sızıntılara göre başka bazı modellere de kararlı sürüm gelecek. Hatta bu konuda sayı bile verildi. Ocak ayı içerisinde 8 farklı modele kararlı sürüm geliyor. Böylece OPPO cihazlarının önemli bir bölümü yeni sürümden yararlanmış olacak.

ColorOS 12 özellikle tasarım açısında büyük bir destek sunacak. Oppo bu tür değişiklikler sayesinde kendisini güncel tutmaya çalışıyor. Peki siz bu yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Şimdi Huawei ve Oppo düşünsün! Katlanabilir Ekranlı Motorola Razr 3, 2022’de Şov Yapabilir!

>> Oppo Tablet Devasa Bataryası İle Görüldü: İşte Oppo Pad!