En İyi Oyuncu Monitörü Modelleri: Piyasanın En Ucuzları!

En İyi Oyuncu Monitörü

En iyi oyuncu monitörü modelleri listemizde, yüksek tazeleme oranına sahip en çok sevilen oyuncu monitörlerine göz attık. İşte detaylar.

Son zamanlarda oyuncu ekipmanlarına olan ilgi bir hayli artmış durumda. Fakat ilgi her ne kadar artmış olursa olsnu TL’nin değer kaybından dolayı monitörler dahil çoğu teknolojik aletin fiyatı arttı. Hala da artmaya devam eden bir fiyat seviyesi olduğu için, çoğu oyuncu, oyun ekipmanlarını fiyatlar yükselmeden almak istiyor. Bu listemizde ise sizlere, dolar daha fazla yükselmeden, fiyatlar artmadan alınabilecek 3000 TL altı en iyi oyuncu monitörü modelleri ile karşınızdayız. Bu modellerin, genel olarak yapılan yorumlara, kullanıcı deneyimlerine göre listelendiğini sizlere belirtelim. İşte o modeller.

En İyi Oyuncu Monitörü Modelleri: Piyasanın En Ucuzları!

AOC 24G2SAE/BK Monitör

En İyi Oyuncu Monitörü

23.8 inçlik ekran boyutu ile bizleri karşılayan model 165 Hz tazeleme oranına sahip. Gecikme süresi ise 1 ms olarak sunuluyor. Geçtiğimiz aylarda söz konusu model 3500 TL’lik bir etiketine sahipti. Fakat 2700 TL’lere kadar düşmüş durumda. Bu yüzden oyun odaklı bir monitör alacaksanız, düşük gecikme oranı sunduğunhu vbe tercih edilebilecek modeller arasında olduğunu belirtelim

Acer Nitro KG272S Monitör (UM.HX2EE.S01)

Acer Nitro KG272S Monitör (UM.HX2EE.S01)

Acer Nitro KG272S monitör, 23.8 inçi küçük bulanlar için tasarlanmış durumda. 27 inçlik bir panele sahip olan model 165 Hz tazeleme oranı sunuyor. Ayrıca gecikme süresinin de 2 ms olduğunu belirtelim. geçtiğimiz günlerde 4000 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan model, listeyi yaptığımız tarihte 3000 TL’den satışta.

Asus TUF Gaming VG249Q Monitör

En İyi Oyuncu Monitörü

24 inçlik ekran boyutuna sahip olan model 1920×1080 çözünürlük sunuyor. Tazeleme oranı ise, listedeki diğer modellere göre biraz daha düşük olsa da, 144 Hz’lik bir yenileme hızı mevcut. 1 ms tepki süresi olduğunu da etkileyelim.
Asus TUF Gaming VG247Q1A Monitör
En İyi Oyuncu Monitörü
Listemizin bir üst sırasında bahsettiğimiz modele göre biraz daha benzer olan Asus monitörü, VA panele sahip. Yenileme hızı ise 165 Hz.
Acer CB292CU Monitör (UM.RB2EE.005)
En İyi Oyuncu Monitörü
Diğer modellere kıyasla biraz daha farklı tasarıma sahip olan model, 29 inçlik uzunlamasına bir yapıya sahip olduğunu belirtelim. 2900 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.