En popüler NFT Projeleri: 2022 Yılında Bunlar Çok Popüler Olacak

Kripto para borsaları düşerken

En popüler NFT projeleri ile karşınızdayız. Özellikle son yıllarda bu alanda çok fazla proje üretiliyor. Böylece kullanıcı sayısı önemli oranda artıyor. Peki 2022 yılında hangileri trend olacak.

NFT tüm dünyada büyük bir popülerlik kazanmayı başardı. Aklınıza gelebilecek neredeyse her yerde bu tür konular konuşuluyor. 2022 yılında ise bazı NFT projeleri daha fazla ön plana çıkacak. Bunlardan ilki gerçek dünya deneyimleri sunan ürünler olacak.

Fiziksel olarak bir sanat galerisi sergisinde sunulamayan NFT projeleri dijital ekranlardan açık artırmaya çıkıyor. 2022 yılında en fazla trend olacak projelerden bir tanesi de gerçek dünya deneyimleridir. Bir diğer trend olma ihtimali yüksek projeler ise web 3.0 ile ilgili olacak. NFT ile bu alan birlikte yürüyor.

En popüler NFT projeleri

Bu yılın en popüler projeleri genellikle kullanım açısından birçok avantaj sunacak. Bildiğiniz üzere NFT ürünleri kullanılamaz gibi görünüyor. Hatta birçok kişi bu tür projelerin neye yaradığını bile tam olarak bilmiyor. Ancak sektörün gücünün farkına varanlar tahminlerin çok daha üzerinde popülerlik kazandı.

En popüler NFT projeleri

2022 yılı için çok geç kalmadınız. Eğer Metaverse ve Apple gibi platformlara ilginiz varsa bu projeler tam size göre olabilir. Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi donanımlar Apple tarafından da yakından takip ediliyor. Bu alanda ortaya çıkacak projeler en popüler NFT projeleri içerisinde yer alabilir.

Oyunlar üzerinden kazanç dönemi başlıyor

Geçtiğimiz günlerde reddit kurucusu tarafından yapılan açıklamalar gündeme oturmuştu. Kendisi önümüzdeki yıllarda oyuncuların para kazanamadığı oyunlara yönelmeyeceğini söyledi. Böylece oyunlardan NFT kazanılan platformların çok daha popüler olabileceği vurgulanmış oldu.

Özellikle son yıllarda oyun oynayanların NFT kazanabildiği projelere ciddi oranda yatırım var. Mesela AXS bu konuda ön planda. Ayrıca MANA gibi platformlar oyun oynayarak para kazanabileceğiniz yerler arasında. Peki sizin favoriniz projeleriniz hangileri?

İlgili Haberler:

>> Solana, 2022’de Ethereum’dan Daha İyi Bir Yatırım Aracı Olabilir Mi?

>> Kripto Para Yasası Yatırımcıyı Koruyabilecek Mi? Yeni Açıklamalar Var