Epic Games 130 TL Dağıtıyor: Yapmanız Gerekenler Çok Basit

Epic Games 130 TL

Epic Games 130 TL dağıtmaya başladı. Verilen bu bedava kuponu kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Hadi gelin hem bu indirim kuponuna hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük oyun platformları içerisinde yer alan Epic Games, her geçen gün daha fazla beğeni kazanmayı başarıyor. Bunu verdiği bedava oyunlarla gerçekleştiriyor. Özellikle Türkiye gibi ülkelerde döviz kuru nedeniyle oyunlar son derece pahalı.

Bazı bedava oyun kampanyaları Türkiye gibi ülkelerde yaşayan oyuncuları fazlasıyla sevindirmeyi başarıyor. Şimdi ise platform yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile birlikte 130 TL değerinde kupon kazanmanız mümkün. Üstelik kuponu kazanmak için yapmanız gerekenler zor değil. Sadece birkaç adımı tamamlayın ve bu kuponu kazanın.

Epic Games 130 TL hediyesi

Oyun devi tarafından başlatılan 130 TL’lik indirim kuponunu almak için öncelikle Epic Game Store ana sayfasına ulaşmanız gerekiyor. Hemen ardından burada yer alan kampanya bağlantısına tıklayın. E-postalara abone olmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra artık kuponunuz hesabınıza yüklenecektir.

Epic Games 130 TL

Gördüğünüz gibi yapmanız gerekenler son derece kolay. Kullanıcılar hesaplarına yüklenen bu kupon ile birlikte 130 TL değerinde indirim kazanacak. Şirketin bu konuda sadece bir şartı var. 199,99 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Böylece 200 TL’lik alışveriş yaptığınızda ödemeniz gereken tutar 70 TL olacak.

Epic Games kampanyalara devam edecek

Steam ile çok yoğun bir şekilde rekabet eden Epic Games, düzenli olarak kampanyalar yapmaya devam ediyor. Platform böylece kullanıcı memnuniyetini büyük ölçüde artırıyor. Özellikle haftalık verilen bedava kampanyalar memnuniyet yaratmıştı.

Platformun sunduğu bu kampanya ile ilgili küçük bir hatırlatma yapalım. Bu kampanyadan 1 Şubat 2022 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Yukarıda sıraladığımız işlemleri tamamlamanız ile birlikte kuponunuz hızlı bir şekilde hesabınıza yüklenecektir. Konuyla ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Yeni Call of Duty Oyunları PlayStation’a Çıkacak Mı? Açıklama Geldi!

>> PlayStation 5 Oyun İçi Ekran Görüntüsü ve Video Paylaşımı Nasıl Yapılır?