Epic Games Yeni Ücretsiz Oyunlar Bakın Hangileri Oldu (Video)

Epic Games bedava oyunu

En fazla bedava oyun dağıtan platform olarak kayıtlara geçen Epic Games yeni ücretsiz oyunlar açıkladı. Birçok kişi tarafından beğenilerek oynanan 2 oyun bedava oldu. Hadi gelin hem bu oyunlara hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

Oyun sektörü sadece ABD içerisinde değil dünyanın tamamında büyük bir rekabete şahitlik ediyor. Özellikle son dönemlerde bu rekabetin dünyanın tamamına yayıldığı görülüyor. Epic Games rekabete en fazla uyum sağlayan şirket olarak karşımıza çıkıyor. Firma her hafta düzenli olarak kullanıcılarına ücretsiz oyunlar dağıtıyor.

Bilgisayarınız eğer çok yüksek donanımlara sahip değilse kesinlikle üzülmeyin. Açıklanan her iki oyun neredeyse tüm bilgisayarların kaldırabileceği boyutta. Sistem gereksinimlerinin düşük olması nedeniyle oyunların çok daha fazla kişi tarafından oynandığını söyleyebiliriz.

Epic Games yeni ücretsiz oyunlar: Hell is Other Demons ve Overcooked! 2

Epic Games tarafından dağıtılan bu haftaki oyunlar tüm kullanıcılara hitap ediyor. Cuddle Monster Games tarafından geliştirilen Hell is Other Demons bedava verilecek olan ilk oyun. Burada müzikler çok ayrı bir şekilde ilgi çekiyor. Ayrıca oyunların tamamı elle çizilmiş bir dünya görüntüsü veriyor. Bu oyunu oynamak için işletim sistemi Windows 7 veya daha iyisi olan bir cihaz yeterli olacaktır.

Ayrıca Nvidia 450 GTS veya Radeon HD 5750 kullanarak oyunu oynayabilirsiniz. Epic Games tarafından verilen bir diğer oyun ise Ghost Town Games ve Team17 Digital Ltd şirketleri yardımıyla ortaya konulan Overcooked! 2 oyunu oldu. Şef takımını kurmaya yönelik geliştirilen bu oyun, Intel i3-2100 / AMD A8-5600k işlemci ile oynanabiliyor.

Epic Games oyunları her bilgisayarın kaldırabileceği düzeyde

Dünyanın en büyük oyun şirketleri içerisinde yer alan Epic Games tüm oyunlarında yüksek bir grafik tercih etmiyor. Bazı kullanıcıların bilgisayarları eski model olduğundan dolayı yüksek grafikli oyunları kaldıramıyor. Bu nedenle şirket düşük grafikli oyunları da tercih ediyor.

Açıklanan ücretsiz oyun kampanyası bu hafta 24 Haziran 18:00’a kadar devam edecek. Bu oyunları alıp oynarsanız yorumlar bölümünden deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> 21 – 27 Haziran Oyun Rehberi: Dark Alliance Platformları Karşılayacak!

>> Battlefield Serisi 2042 Heyecanıyla Coştu: Sunucu Kapasitesi Artırıldı