Epic Games Yeni Ücretsiz Oyunu Bakın Hangisi Oldu

100 TL'lik oyun bedava

Dünyanın en büyük oyun platformları içerisinde yer alan Epic Games yeni ücretsiz oyunu sonunda ortaya çıktı. Bu yeni oyun açık dünya rol yapma oyunu olarak biliniyor. Hadi gelin konuyla ilgili tüm detaylara birlikte bakalım.

Epic Games bildiğiniz üzere düzenli olarak ücretsiz bir şekilde oyun dağıtıyor. Bu oyunların önemli bir bölümü kullanıcıların sevdiği ve takip ettiği yapımlardan oluşuyor. Haftalık olarak düzenli bir şekilde sunulan ücretsiz oyun kampanyası ilgi görmeye devam ediyor. Platformun buradaki esas amaçlarından birisinin dikkat çekmek olduğu son derece açık.

Yeni oyun Pine ismi ile biliniyor. oyunun farklı bir dünyada geçtiği ve bambaşka senaryolarla kullanıcıları kendisine çektiği biliniyor. Oyunda Albamare’nin ilgi çekici dünyası içerisinde hayatta kalmaya çalışmanız gerekiyor. Ancak bu sıradan bir hayatta kalma oyunu olmayacak.

Epic Games yeni ücretsiz oyunu yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor

Pine isimli bu oyunda son derece akıllı yaratıklar yer alacak. Böyle bir dünya içerisinde ticaret yapmanız ve savaşmak zorunda olacağınızı söyleyebiliriz. Ayrıca kabilenizin yerleşebileceği yeni bir yuva bulmanız gerekiyor. Böylece yepyeni ve zorlu bir dünyanın içerisinde yer alacaksınız.

Epic Games yeni ücretsiz

Oyunda yer alan 6 farklı biyom farklı özelliklere sahip. Konuşarak, üreterek ya da takas ederek bu biyomları keşfedebilirsiniz. Oyunun bu nedenle son derece heyecanlı ve hareketli geçtiğini söyleyebiliriz.

Pine oyunu sistem gereksinimleri

Bu oyunu oynayabilmek için bazı minimum sistem gereksinimlerine ihtiyacınız var. Eğer bilgisayarınız bu sistemlere sahipse hiçbir takılma problemi yaşamadan oyun oynayabilirsiniz.

  • Mutlaka en az 64 bit işlemciye sahip olmanız gerekiyor.
  • Microsoft kullanıcıları için Windows 7 öneriliyor.
  • İşlemci olarak en az Quad Core 3.2 Ghz kullanmalısınız.
  • Oyun için 8 GB RAM yeterlidir.
  • NVIDIA GeForce GTX 660 en düşük kullanılabilecek ekran kartı olarak biliniyor.

Elbette daha yüksek donanımlar ile bu oyunu oynayabilirsiniz. Bu bağlantıdaki adrese giderek oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Ücretsiz Oyun Veren Sitelerin Arkasında Kim Var? Neden bedava veriliyor?

>> Microsoft Konsol Oyunları Üzerinden Aldığı Payı da Düşürmek Niyetinde!


1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here