Ethereum Avax ve Mana Yükselecek Mi? Analistler Sonunda Açıkladı

Bitcoin düşüş beklentisi

Ethereum Avax ve Mana ile ilgili beklentiler devam ediyor. Özellikle son dönemlerde bu beklentilerin çok daha fazla arttığını görüyoruz.

.

Kripto para birimleri volatil hareketlerine hızlı bir şekilde devam ediyor. Her ne kadar lider kripto para birimi bir türlü 40 bin dolar seviyesine ulaşmasa bile yine de dijital varlıkların hareketleri genelde yukarı yönlü devam ediyor. Ancak arada yüksek düşüşler görmek mümkün.

Bu aralar dijital varlıkların önemli bir bölümü düşüş yaşıyor. Fakat bu düşüşün geçici olduğu düşünülüyor. Önümüzdeki aylarda yeniden hızlı bir şekilde yukarı yönlü hareketler ortaya çıkabilir. Özellikle Bitcoin ile ilgili gelecek haberler bu tırmanışı çok ciddi şekilde arttıracak gibi görünüyor. Ethereum 2870 dolara kadar yükselse bile yine de bundan daha fazlasını yapabilir.

Ethereum Avax ve Mana hareketleri

Analistler tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda kripto para devinin 4 bin dolar seviyesini aşması ile birlikte gerçek bir rallinin ortaya çıkacağı görülüyor. 2855 dolar seviyesinden alım ve satım işlemi yapılan kripto para devi geri çekilmesi halinde 2550 dolarda güçlü bir destek görecektir.

Ethereum Avax ve Mana

Bir diğer önemli kripto para birimi olarak ön plana çıkan Avax şu sıralar yeşil yakmaya çalışıyor. Piyasa değeri incelendiğinde 13. sırada yer alan bu kripto para birimi hızlı bir şekilde yukarı yönde hareket etmek için küçük bir kıvılcıma bakıyor. Haftalardır 56 dolarda kaldı ve önümüzdeki aylarda yeniden 100 doların üzerine çıkabilir.

Mana ve metaverse tokenlerinde heyecan büyük

Mana ve çeşitli metaverse kripto para birimlerinde heyecan oldukça büyük. Mana beklenmeyen bir şekilde düşüş yaşadı. Üstelik bu düşüşü bir türlü atlatamıyor. Kripto para analistlerine göre 1,36 dolar seviyesine kadar gerileyen Mana için yeniden 3 dolar seviyeleri hayal değil. Bunun için ABD Merkez Bankası baskısının atlatılması gerekiyor.

FED tarafından alınacak kararlar kripto para birimlerini ister istemez etkiliyor. Ancak tamamen grafikleri buna bağlamak doğru değil.

İlgili Haberler:

>> Metaverse Kripto Paralarda Merkez Olacak: Yeni Anket Sonuçları

>> Metaverse İçerisinde Futbol Maçı Yayınlandı: Tarihte Bir İlk Yaşandı

. . . . .