Binance CEO’su Açıklama Yaptı: Bitcoin Sonrasında Lider Kim Olacak

Binance CEO’su

Binance CEO’su son derece önemli açıklamalara yer verdi. Dünyanın en büyük kripto para borsasının kurucusu olan bu adam Bitcoin sonrasını işaret etti. Hadi gelin onun yaptığı açıklamalara ve diğer detaylara birlikte göz atalım.

Dünyanın en büyük kripto para birimi olarak bilinen Bitcoin şu sıralar 54 bin dolar seviyesinde. Önceki rekoru olan 64 bin dolar için açıkçası henüz geç değil. Birçok kişi Aralık ayının sonuna kadar eski seviyelerini yakalayacağını düşünüyor. Herkes Bitcoin ile ilgili fiyatlara odaklanırken Binance CEO’su Changpeng Zhao yeni bir yer gösterdi.

Ona göre Bitcoin sonrasında yeni bir lider olacak. Bu liderin güçlü biri etkisi olacağı tahmin ediliyor. Kendisi attığı tweet ile bunu duyurdu. “Öncelikle Bitcoin, sonrasında…” paylaşımı yapan ünlü girişimci soruyu kullanıcılarına yöneltti.

Binance CEO’su açıklama yaparak meraklandırdı

Onun attığı bu tweet birçok kişi tarafından cevaplandı. Bazıları Ethereum diye yazarken kimileri ise Binance coin yazdı. Herkes kendi aklından geçen kripto parayı oraya yazarak Bitcoin sonrasında liderin kim olacağını belirtti. Gelen yorumlara bakılırsa çok fazla tahmin olduğu görülüyor.

Binance CEO’su

2020 yılının Mart ayında 3 bin dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin hızlı bir şekilde toparlanarak 64 bin dolar seviyelerine kadar çıktı. Ethereum ise bir dönem 200 dolar düzeylerini gördü. Neredeyse tüm kripto paralar dibin dibini bile yaşadı. İçlerinden sadece bazıları Bitcoin ile boy ölçüşebilecek düzeye geldi.

Kripto para dünyası giderek hareketleniyor

Yaşanan tüm bu gelişmeler ile birlikte kripto para dünyasının eskisine göre çok daha hızlı hareket ettiği görülüyor. Bir anda Ethereum sert bir çöküş görebilir. Aynı zamanda Bitcoin ile boy ölçüşüp onu geçebilecek düzeye ulaşabilir.

Binance coin ise dünyanın en büyük kripto para borsasının kendi tokeni olduğu için fazlasıyla dikkat çekebiliyor. Tüm bu şartları göz önüne aldığımızda Bitcoin için Ethereum ve BNB rakip olarak görünüyor. Peki sizin favori kripto paranız hangisi? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Dünyasında Bu Hafta Oldukça Hareketliydi (27 Eylül – 4 Ekim)

>> Ethereum Kurumsal Yatırımcıların Yeniden Gözdesi Oldu: Bundan Vazgeçemiyorlar