Exxen Fiyatına Zam Yağdı: Yeni Fiyatlar Belli Oldu

Exxen fiyatına zam

Exxen fiyatına zam geldi. Yeni fiyatlar kullanıcılara biraz fazla gelebilir. Neredeyse her alanda karşılaştığımız fiyat yükseltme hareketleri bu platformda da yaşandı. Hadi gelin yeni fiyatlara ve detaylara birlikte bakalım.

Küresel çapta birçok zam haberi ile karşı karşıya kalıyoruz. Elbette sadece market fiyatlarında zamlar yaşanmıyor. Aynı şekilde bazı platformlarda da büyük fiyat artışları olduğunu görüyoruz. Bunlardan birisi de Exxen oldu. En düşük paket fiyatı bile önemli ölçüde artış gösterdi.

Paket fiyatlarına baktığımızda reklamlı yıllık paketin 16,60 TL olduğunu görüyoruz. Yani 12 ay boyunca taahhüt vermeniz halinde bu paketi reklamlı bir şekilde alabiliyorsunuz. Reklamsız paket ise 24,90 TL fiyata sahip. 12 ay boyunca taahhüt vermeniz durumunda bu paket indirimli hale gelmiş oluyor.

Exxen fiyatına zam geldi

Yeni gelen zamlı fiyatlara baktığımızda reklamlı aylık paketin 19,90 TL olduğunu görüyoruz. Ancak bu paket, taahhüt olmadan verilen fiyat. Taahhüt verilmesi halinde 16,60 TL üzerinden alabilirsiniz. Genellikle sosyal medya fenomenlerini bir araya getirip programlar yapan bu platform Türkiye’de önemli sayıda kullanıcıya sahip.

Exxen fiyatına zam

Herhangi bir taahhüt olmayan aylık reklamsız paket 29,90 TL. Bu paketi almanız halinde herhangi bir reklam izlemeden platformu kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca isteyenler daha sonradan paketler arasında geçiş yapabiliyor. Tüm bunlara ek olarak önemli bir gelişmenin daha yaşandığını belirtelim.

Exxensport paketlerine zam geldi

Fiyat yükselişi aynı zamanda bu platformun spor bölümünü de etkiledi. Exxensport paketlerinin en düşüğü 44,80 TL oldu. Bundan kısa bir süre önce en düşük paket 34,80 TL üzerinden alınabiliyordu.

Fiyatların böylesine fazla artmasının nedeni henüz tam olarak açıklanmadı. Ancak kur fiyatlarındaki artışlar ve bazı maliyetler bu zam kararının alınmasında etkili olabilir. Peki siz bu yeni fiyat listesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Exxen Aylık Abonelik Fiyatları Açıklandı! İşte Exxen Hakkındaki Tüm Detaylar…

>> Exxen Abone Sayısı Şaşırttı! İlk üç günde kaç kişi abone oldu? Detaylar haberimizde…