LUNA ve DOGE 2022 hedefleri ne olacak? Uzman analistler açıkladı

100x potansiyelli 3 altcoin

LUNA ve DOGE 2022 hedefleri yavaş yavaş netleşmeye başladı. Bu aralar kripto para dünyasında olumlu veya olumsuz bazı gelişmeler yaşanacak. Bundan tüm kripto para birimleri etkilenecek.

Açıkçası 2021 yılı kripto para dünyası için son derece olumlu geçti. Fakat aynı yılın son ayları adeta felaket tablosuydu. Neredeyse yaprak kımıldamayan kripto para dünyası kullanıcıları çıldırttı. Durum böyle olunca birçok kişi çareyi 2022 yılında arıyor. Analistlerin önemli bir bölümü 2022 yılı içerisinde ciddi bir yükseliş bekliyor.

En fazla yükselişin olacağı düşünülen kripto para birimlerinden birisi LUNA oldu. 30 Aralık’ta 81 dolar seviyesine kadar yükselen bu dijital varlık böylece alıcısının olduğunu gösterdi. Aslına bakacak olursak böyle belirtiler büyük önem taşıyor. Bu sayede hangi kripto para biriminin daha fazla dikkat çektiğini görebiliyoruz.

LUNA ve DOGE 2022 hedefleri

Boğalar tarafından en çok beğenilen bir diğer kripto para birimi ise DOGE oldu. Özellikle spekülatörler bu dijital varlığı çok seviyor. Kimi zaman tanınmış isimlerin attığı tweetler ile birlikte atağa kalkıyor. Böylece fiyatı normalden çok daha fazla yükseliyor. LUNA için 150 dolar seviyelerini gösteren analistler DOGE konusunda 0,6 dolar düzeyine işaret ediyor.

LUNA ve DOGE 2022

Kripto para dünyası bu iki dijital varlığa büyük bir önem gösteriyor. LUNA genel olarak baktığımızda cosmos ekosistemine ait. Bu durum onu ön plana çıkarmaya yetiyor. DOGE ise meme tokenler içerisinde çok farklı bir yere sahip. Zaten bu kripto para birimi yükseldikten sonra diğerleri önemli ölçüde değer kazandı.

XRP ve AVAX yükselebilir

Kripto para analistleri tarafından en çok dikkat çeken dijital varlıklardan bir diğeri ise AVAX oldu. Özellikle son günlerde ciddi bir düzeltme yapıyordu. Bu düzeltmeyi kısa bir süre içerisinde bitirme ihtimali var. 107 dolar üzerine çıkarsa düzeltmenin kesin olarak bittiğini söyleyebiliriz.

XRP ise önümüzdeki günlerde 1 dolar seviyesini deneyecek. Konu ile ilgili gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Dünyasında Haftanın En Önemli Haberleri (20 – 27 Aralık)

>> Kripto Yasası Kapıda! Peki kimleri kapsayacak? Nasıl vergi alınacak?