Far Cry 6 Kısa Süreliğine Bedava Oluyor!

Ubisoft, güncel oyunlarından Far Cry 6’yı bir süreliğine ücretsiz olarak oynayabilmenize imkân sunan süreci başlatıyor. Bunun yanında, çeşitli avantajlı teklifler de söz konusu. Eğer açık dünya FPS oyunlarından hoşlanıyorsanız, haberimizi okumaya devam edin.

Far Cry 6, açık dünya olarak tasarlanan bir FPS oyunu. Gelişmiş grafiklere ve heyecan düzeyi yüksek bir oynanış yapısına sahip. Araç kullanabilir, farklı silahları deneyebilir ve hatta vahşi hayvanlarla bile vakit geçirebilirsiniz.

Oyun, bu hafta sonu itibarıyla ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. İster tek başınıza, isterseniz de Co-op olarak senaryo modunu oynayabilecek ve Yara’yı kurtarma fırsatına erişeceksiniz. Bitmedi!

Far Cry 6 Kısa Süreliğine Bedava Oldu!

Oyunun Stranger Things eklentisi ve Rambo stilini de deneyebilirsiniz. Ayrıca, bir diğer önemli aktör, Danny Trejo da oyunda yer alıyor. Yine Bitmedi!

Far Cry 6 ‘yı ücretsiz periyotta denediniz ve beğendiniz diyelim. Öyleyse %60 indirimden faydalanarak oyunu alabilirsiniz.

Oyunda, fotoğrafçılık modu da bulunuyor. Böylece manzara çekimleri yapabilirsiniz. Ubisoft, bu mod kullanılarak çekilen fotoğraflar için de bir yarışma düzenliyor ve kazanana AMD kart hediye edeceğini belirtiyor. Detaylar için oyunun resmi websitesine göz atabilirsiniz.

Kısacası, görüldüğü üzere Ubisoft, bu yeni oyunu deneyimleyebilmeniz için size birçok fırsat sunuyor. Oyun, şu an Ubisoft’un kendi dijital mağazasında ve Epic Games Store’da bulunuyor. İndirim, muhtemelen Ubi’nin sayfasında olacaktır.

“Peki bu oyun Steam’e gelecek mi?” diye soruyorsanız, cevabımız hayır. Ubisoft, daha evvel bir açıklama yapmış ve FC6’nın Steam’e gelmeyeceğini, özel eklentilerin de yalnızca UbiStore’da olacağını bildirmişti.

Far Cry 6’da, Yara adı verilen kurgusal bir adadayız ve adayı diktatörlük ile yöneten Antón Castillo’ya karşı savaşıyoruz. Castillo karakterini, Breaking Bad dizisinden de tanıdığımız ünlü aktör, Giancarlo Esposito canlandırıyor.

İlgili Haberler

>> Huawei Türkiye, 2022 Geleceğin Tohumları Projesi Tamamlandı