FCC onayladı, Galaxy Z Fold3 S Pen desteği ile geliyor!

samsung z flip

Samsung’un uzun süredir beklenen katlanabilir telefonu hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. FCC, Galaxy Z Fold3 modelinin S Pen ile geleceğini doğruladı.

Zaman geçtikçe klasik telefon tasarımlarından farklı modellere olan ilgi artmaya devam ediyor. Özellikle katlanabili­r modeller, 2020 yılına damgasını vurmuş durumda. Çünkü Galaxy Z Fold 2‘nin bekleni­lenden daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu ilginin ardından dev markalar tarafından katlanabili­r tasarımlar ortaya çıktı. Hakkında bir çok dedikodu dolaşan, 2021’de en çok konuşulacak modellerden biri olabilecek Galaxy Z Fold 3 modelinin tanıtım tarihine ilişkin yeni iddialar ortaya atıldı. Bununla beraqwber yeni modelde kullanılacak işlemci de belli oldu. İşte Samsung’un efsane katlanır telefon serisinin yeni modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Yeni modelin, Mayıs ayının ilk günlerinde geleceği öne sürülmüştü. Kore haber sitesi kaynağına göre Samsung’un katlanabili­r serisinin yeni modeli Mayıs ayının başında tanıtılacaktı. Hatta geçtiğimiz aylarda Galaxy Z Fold 3 modelinin saha testçileri tarafından test edildiği iddia edi­lmişti. Telefonun çoktan hazır olduğunu öne süren iddia, mayıs ayında tanıtılacağı iddiasını kanıtlar nitelikte. Fakat bu iddialar Mayıs ayının bitmesi ile yalanlanmış oldu. Fakat ortaya, güvenilir bir kaynaktan iddia geldi. Ünlü sızıntıcı yeni tanıtım tarihi iddiasına ilişkin net bir tarih verdi.

FCC Onayladı: Galaxy Z Fold3 S Pen desteği ile geliyor!

Yakında karşımıza çıkacak olan Z Fold3 modeli S Pen desteği ile gelecek. Kore haber kaynağı Yonhap Haber Ajansı yeni Samsung modellerinin tanıtım tarihine ilişkin keskin iddialarda bulunduğu. Kaynağın iddialarına göre Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Watch4 ve Galaxy Watch Active4 modelleri, 27 Ağustos tarihinde kullanıcıların karşısına sunulacak.

Galaxy Z Fold3 S Pen

Geçtiğimiz iddiaları incelediğimizde, beklenen modellerin Ağustos ayında tanıtılacağına dair söylentiler mevcuttu. Unpacked etkinliğinin Ağustos ayının ilk veya ikinci haftasında başlayacak olması ise, bu iddiayı kanıtlar nitelikte. Net bir tarih vermek, kesin sonuca götürmez. Fakat çoğu kaynağa göre, önümüzdeki Ağustos ayı bitmeden, beklenen Samsung modelleri, kullanıcılarına sunulacak.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy Chromebook Go Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

>> Samsung MWC 2021 Ürünlerini Çevrim İçi Toplantı ile Tanıtacak