Fujitsu, Eternus CD10000 Ürününü Duyurdu

Fujitsu, Eternus CD10000 Ürününü Duyurdu

PAYLAŞ

Şirketlerin veri büyüklüğü petabyte boyutuna geldiğinde yaşanan sıkıntılara çözüm, Fujitsu’nun lansmanını yaptığı ETERNUS CD10000 Depolama Üniteleri ile geldi.

Böylece Fujitsu, dünyanın ilk kullanıma göre genişleyebilen, uzun ömürlü veri depolama sistemini kullanıma sunmuş oldu. Sınırsız büyüme kapasiteli birbirine bağlı (ekosistem) depolama sistemleri ile FUJITSU ETERNUS CD10000 Depolama Üniteleri kurumların hızla büyüyen veri sıkıntılarını gidermek için tasarlandı.

Her geçen gün veri üretiminin ve bunların online saklanmasının yaygınlaşması ile kurumlar üç problem ile karşı karşıya kalıyor; artan hacimlere karşı sistemin işlevselliği (scalibility), daha büyük karmaşıklık ve maliyet ile büyük kesintilere uğramadan depolama sistemleri arasında veri transferine olanak sağlayacak fiziki yetersizlik. Onlarca petabyte (PB) verinin sürekli olarak online kaldığı günümüzde; bu faktörlerin hepsi, iş dünyasının geleneksel depolamaya karşı yeni bir yaklaşım geliştirmesini zorunlu kılıyor. Yüksek veri hacmine örnek göstermek gerekirse, bir PB veri 100 bin saat Full HD1080p videoya eşit.

fujitsu

Hiper ölçekli yeni tasarımda, birbirlerine bağlı scale-out (ekleme yapılarak artırılabilen) mimari, ayrı depolama parçalarının kesintiye uğramadan organik olarak eklenmesi veya değiştirilmesine olanak sağlıyor. Böylece sistemin -ve verinin- sonsuza kadar yaşamasını mümkün kılınıyor.

Fujitsu, online veri hacmi patlayan bulut sistemleri ve telekomünikasyon servis sağlayıcıları, finans, medya, iş analiz kurumları ve diğer ortamlarda 250TB ve daha fazla veri yöneten kurumlar için ekonomik çözümler sunuyor.

Yeni ETERNUS CD10000 satışa hazır durumdadır. Fiyatlar bölgelere, modellere ve konfigürasyonlara göre değişiklik gösterebilir.

2014’DE 1 MİLYON 300 BİN ADET TP-LINK SATILDI


CEVAP VER