Galaxy S23 Ultra Ön Kamera ile Fark Atacak!

Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Ultra modelinin ön kamerasında sunacağı özellikler ile ilgili yeni sızıntılar gündemde. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Galaxy S23 Ultra modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu modelin ekran tasarımı hakkında bazı render görüntüleri ortaya çıktı. Fakat bu görsellerin henüz gerçeği yansıtmayabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü her ne kadar serinin tanıtımına kısa bir süre kalmış olsa da, marka tarafından henüz net bir açıklama bulunmuyor. Güvenilir kaynaklar tarafından ortaya çıkan yeni bilgiler ise, serinin ultra modelinin, ekran altı parmak izi sensörü tarafında yeni teknolojiler ile geleceği yönünde. Bununla beraber özellikle kamera tarafında piyasanın en iyisi olmayı amaçlayan seri, yeni sızıntılar ile gündemde.

Bildiğiniz üzere 1 Şubat 2023 tarihinde Samsung Galaxy S23 serisinin tanıtılması bekleniyor. Söz konusu seri ile birlikte 3 farklı model karşımıza çıkacak. Bu modeller Samsung Galaxy S23, S23 Plus ve S23 ultra olarak sıralanacak. Zaten uzun süredir ortaya çıkan sızıntılara baktığımız zaman, yeni modellerin birçok özelliğinin karşımıza çıktığını biliyoruz.

Özellikle seriye ait 3 modelin de Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile gelecek olması, Android tarafındaki en güçlü akıllı telefonlar arasına yer alacağı anlamına geliyor. Bununla beraber serin Ultra modelinin, ön kamera konusunda piyasanın en iyi akıllı telefonları arasında yer alacağı tahmin ediliyor. Arka kamera konusunda da sunacağı özellikler ortaya çıkan, serinin en güçlü modellenin, artık tüm ayrıntılarına sahip olduğumu söyleyebiliriz. İşte tanıtımına haftalar kalan yeni seri hakkında tüm detaylar.

Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Ultra Ön Kamera ile Fark Atacak!

İddialara göre Samsung Galaxy S23 Ultra modelinin öne çıkacağın en önemli özelliklerden biri de ön kamera performansı olacak. Ön kameranın düşük ışık performansının, arka kamera kadar iyi olacağı tahmin ediliyor. Bununla beraber piyasadaki amiral gemisi olarak tabir ettiğimiz güçlü modellerden daha iyi lense olacağı da kağıt üzerindeki verilerde saptanmış durumda. Ortaya yapay zeka girdiğinde farklıklar olacaktır. Fakat kağıt üzerindeki verilere göre Dünya’nın en iyi ön kamerasına sahip akıllı telefonu bizleri bekliyor.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23 Büyük Tartışmalara Neden Oldu: Depolama Kapasitesi