Oppo Reno 10 Sızdırıldı: Bu Sefer Çok Güçlü

Oppo Reno 10

Oppo Reno 10 serisi sızdırıldı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen orta üst segment yeni seri hakkında tüm detaylar.

Geçtiğimiz günlerde Oppo Reno serisine ait tanıtılacak modeller hakkında bazı sızıntılara şahit olmuştuk. Sonunda yeni modelin  özellikle pil tarafında sunacağı özellikler hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Kasım ayında tanıtılacak olan Oppo Reno 10 serisinde kullanılacak işlemcinin, Qualcomm imzalı Snapdragon 7 Gen 1 işlemcisi olması bekleniyor. Opp­o Reno 10 Pro modelinde kullanılacak olan yonga seti ise MediaTek imzalı Dimensity 9000 yonganın olacağı biliniyor. Bununla beraber yeni modelin Türkiye’ye geleceğine de kesin gözüyle bakılıyor.

Nisan ayı sonuna kadar Çin’de tanıtılması beklenen seri hakkında birçok detaya sahip olduğumuzu belirtelim. Ayrıca genellikle serinin önceki modelleri ülkemizde de satışa sunulduğu için, söz konusu serinin tanıtıldıktan aylar sonra ülkemize de giriş yapması bekleniyor.

Oppo Reno 10 Sızdırıldı: Bu Sefer Çok Güçlü

Oppo Reno 10

Geçtiğimiz aylarda Oppo Reno 9 serisinin tanıtıldığını biliyoruz. Son zamanlarda Reno serisine ait birçok model piyasaya sürüldü. Fakat geçtiğimiz yıllarda, yılda bir kez Reno serisine ait bir model karşımıza çıkarken, artık bir yılda 2-3 kez söz konusu seriye ait bir model piyasaya sürülmeye başlandı. Oppo Reno 9 serisinin yalnızca Çin’de piyasaya sürüldüğünü biliyoruz. Fakat iddialara göre önümüzdeki dönemlerde tanıtılacak olan Oppo Reno 10 serisinin Avrupa’ya açılması bekleniyor. Bu yüzden Türkiye’ye de geleceğine dair sızıntılar mevcut.

Oppo Reno 10

Ortaya çıkan detayları incelediğimiz zaman yine serinin önceki modelinde olduğu gibi seriye ait 3 farklı model karşımıza çıkacak. Bu modeller Oppo Reno 10, Oppo Reno 10 Pro ve Reno 10 Pro Plus modelleri olacak. Nisan 2023’ten önce tanıtılması bekleyen modellerin henüz tasarım ayrıntıları hakkında ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat Reno 10 serisinin Pro Plus modelinin amiral gemisi işlemcisi ile geleceği biliniyor. Hatta söz konusu işlemcinin Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8+ Gen 1 olacağı da iddia edilenler arasında yer alıyor. Ortaya çıkan şemayı incelediğimizde ise Reno 10 Pro Plus modeline ait olduğu iddia edilen tasarımda ikili kamera kurulumu yer alıyor. Aynı zamanda tasarım olarak ince çerçevelere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde yeni seri hakkında daha fazla ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23 Büyük Tartışmalara Neden Oldu: Depolama Kapasitesi