GTA 6 Grafikleri Gündeme Bomba Gibi Düştü: Hiç Görülmemiş Grafikler Kullanılacak

GTA 6 grafikleri

GTA 6 grafikleri gündeme bomba gibi düştü. Herkesin büyük bir merakla beklediği bu oyun zamanın ötesinde grafiklerle kullanıcılara sunulacak.

Uzun bir süredir beklenti yaratan GTA 6 oyunu sonunda yavaş yavaş şekilleniyor. Birçok kişi GTA V oyununu bile henüz oynayamadı. Ancak şirketin yeni oyun için çok fazla beklediğini söyleyebiliriz. Bu kadar uzun bir süre beklenmesinin en büyük nedeni ise önceki oyunun henüz gelir getirmeye devam etmesi ile ilgili.

Yeni Rage Engine 9 ile birlikte artık GTA oyunu ilginç grafiklere sahip olacak. Hatta bu grafiklerin bugüne kadar görülmemiş düzeyde olacağı söyleniyor. Rockstar Games düşünüldüğünde aslında bu hiç uzak bir ihtimal değil. Yeni neslin en iyi oyunlarından bir tanesi olacağı söyleniyor.

GTA 6 grafikleri gündeme oturmaya devam edecek

GTA oyunları her zaman için çok fazla tercih edildi. Bu nedenle popülerliğinden kesinlikle hiçbir taviz vermiyor. Yeni oyunun benzer şekilde popüler olacağını söyleyebiliriz. Şirketin uzun yıllar boyunca kullanıcıları bekletmesine değecek denilebilir. Yeni kullanılacak olan grafik motorları ile birlikte eşsiz görüntüler ortaya çıkacak.

GTA 6 grafikleri

Konuyla ilgili yapılan açıklamalara baktığımızda şirketin bazı yeni versiyonlar üzerinde çalıştığını görüyoruz. Zamanın ötesinde olarak tanımlanan ve Rage Engine grafik motorunun bile ötesine geçileceği ifade ediliyor. Böylece bu yeni teknoloji canlı görüntüleri oyuncularla paylaşacak. Böylece oyunun fazlasıyla gerçekçi olacağını söyleyebiliriz.

GTA 6 beklentisi çok yükseldi

Neredeyse her 3 ayda bir GTA 6 ile ilgili yeni dedikodular çıkıyor. Üstelik her dedikodu öncekini katlamayı başarıyor. Muhtemelen bu oyun çok fazla beklenti yarattı ve şirket büyük bir sorumluluk aldı. Eğer beklentileri karşılayamazsa belki de şirketin şapkayı önüne alıp düşünmesi gerekiyor.

Özellikle son dönemlerde çıkan oyunlarda grafik çok büyük bir öneme sahip. Bu nedenle GTA 6, beklentileri karşılayacak bir grafik motoruna sahip olmalı. Gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> GTA 6, En Erken Ne Zaman Çıkış Yapabilir? Uzmanlar Yorumladı

>> GTA 6 Ne Zaman Çıkacak: İşte Tahminlerimiz!