Apple Music Zam Kararı Aldı: İşte Yeni Fiyat

Apple Music zam kararı

Apple Music zam kararı kullanıcıları büyük oranda üzdü. Dünyanın en büyük markaları içerisinde yer alan Apple yeni bir karar aldı.

Genellikle Apple ürünleri çok fazla tercih ediliyor. Akıllı telefonlardan bilgisayarlara kadar aklınıza gelebilecek her türlü donanım Apple tarafından üretiliyor ve şirket büyük bir rağbet görmeyi başarıyor. Sadece donanım ürünleri değil aynı zamanda çeşitli hizmetlerin büyük bir kullanım alanı bulunduğunu görüyoruz.

Her ne kadar Apple, kullanıcılara bazı hizmetleri uygun fiyatlarla sunmak istese bile yine de bu pek mümkün değil gibi görünüyor. Yeni gelen bir zam haberi ile birlikte birçok kişi büyük hayal kırıklığı yaşadı. Apple Music bundan sonra çok daha pahalı bir fiyatla kullanıcılara sunulacak.

Apple Music zam kararı

ABD’li teknoloji devi tarafından alınan yeni karar ile birlikte müzik hizmeti veren uygulaması biraz daha zamlı bir şekilde kullanıcılara sunulacak. 2021 yılının Ekim ayında fiyatı yükselen ve 13,99 TL seviyelerine kadar çıkan bu hizmet yeniden zam aldı.

Apple Music zam kararı

 

Konu ile ilgili ortaya çıkan son detaylara göre Apple bu yeni hizmetini yüzde 42 zamlı bir şekilde kullanıcılara sunacak. Fiyat önceden 13,99 TL iken artık 19,99 TL olacak. Sadece bu bile kullanıcıların canını sıkmaya yetiyor. Aboneliği bulunanlar şimdilik yeni fiyat ile devam etmeyecek. Bir sonraki faturadan itibaren yeni fiyatlandırma kullanılacak.

Birçok ürün ve hizmete zam gelmeye devam ediyor

ABD’li teknoloji devinin 26 Mayıs 2021 tarihinden itibaren yeni zamlı tarife ile hizmet vereceği söylendi. Böylece kullanıcılar şimdilik bir süre daha bu hizmete devam edebilir. Apple tarafından kullanıcıların e-posta hesaplarına gönderilen mesajlarda tüm detaylar yer alıyor.

Bahsi geçen tarihten itibaren bu uygulamaya kayıt yaptırırsanız 19,99 TL üzerinden ödeme yapmanız gerekecek. Peki siz bu zam haberi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Yakında Tanıtılacak Apple M2 Çipleri ve Bilgisayarları Sızdırıldı!

>> Apple Gizlilik Takıntısı Mühendisleri Çıldırttı: Bilgisayar Korsanlarından Korkuyorlar