GTA 6 Senaryosu Belli Oldu: Çıkış Tarihi Açıklandı! (Video)

GTA 6 senaryosu
Google News Abone Ol

Bugüne kadar hakkında çok fazla dedikodu ortaya atılan GTA 6, senaryosu ile gündemde. Üstelik çıkış tarihi de büyük ölçüde belli oldu. İşte konuyla alakalı merak edilen tüm detaylar.

Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA oyun serisi, tüm hızıyla devam ediyor. Çıktığı ilk günden bu yana oyuncuları adeta mest eden bu oyun serisi, şimdi de başka dedikodularla çalkalanıyor. Tüm bu dedikoduların ana kaynağı GTA 6 oldu.

Reddit kullanıcısı tarafından yapılan bir paylaşım ile birlikte oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği ortaya çıktı. Hatta senaryosuyla ilgili bile bazı detaylar verildi. GTA 6 oyununda 1970 yıllarının havası hakim olacak. İnsanların eskilere duyduğu özlem muhtemelen senaryoyu beğenmelerini sağlayacak.

GTA 6 senaryosu ve çıkış tarihi hakkında ne biliniyor?

Birçok kişi yeni oyunla alakalı sızıntıları bir yerlerden alıyor. Bu genellikle sosyal medya platformları oluyor. Özellikle de Reddit ve Twitter gibi platformlar bu konuda büyük destek sunuyor. Sızıntılar genellikle görsel ekipmanlarla destekleniyor.

GTA 6 senaryosu
Oyunda kullanılacak haritanın da belli olduğunu söylemek mümkün. Burada kullanılacak harita, Miami’ye ait olacak. GTA serisindeki diğer oyunların da büyük çoğunlukla bu bölgede geçiyor. Ancak bu seferki fark haritanın tamamının kullanılacak olması. GTA 6 senaryosu burası üzerinden gelişecek.

GTA 6 ne zaman çıkacak?

Birçok kişi oyunun ne zaman çıkacağını büyük bir merakla izliyor. Ancak bu konuda henüz net bir fikir yok. Neredeyse herkes konuyla alakalı fikirler sunuyor. Son Reddit paylaşımı ise oyunun çıkış tarihi ile alakalı önemli bir detay verdi. Fotoğrafta “hedef 2023” ifadesi yer alıyordu.

Buradan yola çıkan uzmanlar 2023 Ekim ayında GTA 6 ile buluşma ihtimalimizin olduğunu söylüyor.

Gelen son detaylara göre bu oyun son derece duygusal ve gerçekçi olacak. İşte tam da bu nedenle en özel hikayelerden bir tanesine sahip olacak. Bu oyunun 60 saat boyunca oynanma imkanı sunması ise ona büyük bir değer katıyor. Peki sizce bu oyunda neler olmalı? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Cyberpunk 2077 konsol tarafında çuvalladı! Para iadesi başladı!

>> Epic Games 15 Gün Ücretsiz Oyun Dağıtacak İşte Merak Edilen Tüm Detaylar


CEVAP VER