Halo TV Dizisi İçin İlk Fragman Yayınlandı!

Microsoft’un ünlü video oyun serisi Halo, nihayet TV dizisi olarak hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Yıllardır süren bekleyiş, yakında bitecek.

Paramount+, yüksek bütçeli bilim kurgu aksiyon dizisi Halo için ilk fragmanı nihayet yayınladı. Oldukça heyecan verici görünüyor! Video için sosyal medya platformlarından paylaşımlarda bulunan yetkililer, “Halo’yu bul, savaşı kazan.” takısını da kullanıyor.

Halo TV dizisi için hazırlanan ilk fragman itibarıyla, serinin ana karakteri Master Chief’i de görüyoruz, hem de belki de ilk kez bu kadar detaylı görebiliyoruz. Onun yanında, efsane yapay zekâ karakter Cortana da var. Cortana, çoğu kullanıcı için “Microsoft’un sanal asistanı” olarak biliniyor, ama aslında kökleri Halo serisine uzanıyor. Bunu da zaten oyunun hayranları biliyor.

Halo TV Dizisi İçin İlk Fragman Yayınlandı!

Halo TV Dizisi: Halo’yu bul, savaşı kazan

Halo TV dizisi, 24 Mart 2022 itibarıyla Paramount+’ta ilk kez yayınlanacak. Heyecan büyük. Her ne kadar şimdiye kadar hazırlanan oyundan uyarlama çalışmaların büyük kısmı çok kötü olsa da, son dönemde bu olumsuz döngünün kırılmaya başladığını görmüştük. Açıkçası Halo’nun ilk fragmanı da umutlarımızı yeşertti diyebiliriz.

Halo Infinite Türkiye fiyatı nasıl? İsterseniz oyunu bedava oynayabilirsiniz

Halo Infinite, ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Örneğin Steam hesabınız varsa, oyunun sayfasına gidebilir ve “ücretsiz indir” seçeneğini işaretleyerek oyunu edinebilirsiniz. Tabii bu seçim, yalnızca multiplayer oynanış sunuyor. Eğer campaign, yani senaryo modunu da oynamak isterseniz, işte o zaman para ödemeniz gerekiyor.

Halo Infinite İnceleme Puanları Belli Oldu. Halo Infinite Türkiye Fiyatı Nasıl?

Halo Infinite, Steam’de 239 TL satış fiyatı etiketine sahip. Aslına bakarsanız bu fiyatın uygun bir fiyat olduğunu söyleyebiliriz. Zira daha yüksek fiyatlarda satışa sunulan oyunlar da var.

Master Chief ile yeni macera

Halo Infinite, Microsoft’un belirttiğine göre “Reclaimer Saga”nın üçüncü bölümünü oluşturuyor. Yani 2012’de çıkan Halo 4 ve 201’te çıkan Halo 5: Guardians’ı takip ediyor. Bu kez ana karakterimizin “daha insansı” tarafını keşfetme şansımız var.

Karakterimizle bu yeni macerada “The Weapon” olarak adlandırılan yeni yapay zekâyı ve Chief’in eski yoldaşı bir diğer yapay zekâ “Cortana”yı bularak iki tehlikeyi de ortadan kaldırmamız gerekiyor.

İlgili Haberler 

>> WhatsApp Kullanıcıları Üzülebilir!