Konuşanlar Programı Rekor Kırdı: Bunu Kimse Beklemiyordu

konuşanlar programı rekor

Herkesin büyük bir ilgiyle takip ettiği konuşanlar programı rekor kırdı. Hiç kimse böylesine ciddi bir başarı beklemiyordu. Hadi gelin konuyla alakalı bütün detaylara birlikte bakalım.

Bildiğiniz üzere Hasan Can Kaya tarafından sunulan konuşanlar programı çok izleniyordu. YouTube üzerinden kontrol ettiyseniz muhtemelen milyonluk izlenme sayılarla ulaştığını görmüşsünüzdür. Ancak bu defa onun kırdığı rekor biraz daha farklı.

Hatırlarsanız Hasan Can Kaya YouTube platformunu bırakarak Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformuna geçiş yapmıştı. Bu nedenle birçok kişi ona tepki gösterdi. Hasan Can Kaya ise açıkçası bunu pek umursamadı. Fakat Instagram üzerinden canlı yayın yaparak sorulara cevap vermişti.

Hasan Can Kaya konuşanlar programı rekor kırmaya devam ediyor

Exxen platformunda yayınlanan konuşanlar programı açık ara farkla en çok izlenen yapım oldu. Muhtemelen bazıları bunu zaten bekliyordu. Fakat platformun içerisinde sadece konuşanlar yok. Aynı zamanda Haluk Bilginer gibi son derece deneyimli oyuncuların yer aldığı filmler ve diziler de var.

konuşanlar programı rekor

İşte tam da bu nedenle konuşanlar programının başarıyı yakalaması o kadar kolay değildi. Tüm bunlara rağmen ciddi bir izlenme sayısına ulaştı. Hatta sadece Konuşanlar için son 20 günde 50 binden fazla yeni abone kazandığı söyleniyor. Bu rakamlar konuşanlar programı rekor kırdı haberleri ile ortaya çıktı.

Exxen ayakta kalmakta zorlanıyor

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen ne yazık ki ayakta kalmakta biraz zorlanıyor. Sadece konuşanlar programı ile uzun bir süre daha devam edemeyeceği kesin. Bu nedenle yeni yapımlar ortaya çıkarılması gerekiyor. Aksi halde çok fazla sürmeden bu platform kapatılabilir.

Türkiye’de Netflix ve diğer yayın kanalları ile rekabet etmek zorunda kaldılar. Bildiğiniz üzere Netflix küresel çapta yayın yapıyor ve çok güçlü bir altyapıya sahip. Exxen gibi yerli kuruluşlar ne yazık ki rekabet etmekte fazlasıyla zorlanabilir. Hasan Can Kaya tarafından sunulan konuşanlar programı ise bir süre daha burayı ayakta tutacak gibi görünüyor. Peki siz de konuşanlar programını seviyor musunuz?

İlgili Haberler:

>> Instagram Canlı Odalar Dört Kişilik Canlı Yayın Sağlıyor

>> Windows 10 Güncellemeleri Artık Sorunsuz Olacak