Honor 60 devasa kamera kurulumu ile ortaya çıktı! (Video)

Honor 60

Yakında piyasaya sürülmesi beklenen Honor 60 modeli devasa kamera kurulumu ile ortaya çıktı. İşte marka tarafından paylaşılan o video.

.

Uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıkan Honor yeni bir modeli üzerinde çalışıyor. İlk olarak tasarım detayları belli olan modelin henüz ortaya çıkan, sızdırılan herhangi bir teknik özelliği bulunmuyor. Üst segment olarak karşımıza çıkacak olan model, önümüzdeki aylarda ülkemizde satışa çıkabilir. Çünkü bazı kaynaklar tarafından söz konusu modelin ülkemizde de satılacağına dair sızıntılar ortaya çıktı. İşte teaser videosu paylaşılan Honor 60 modelinin, kullanıcıları ile buluşacağı tasarım çizgisi.

Honor 60 devasa kamera kurulumu ile ortaya çıktı! (Video)

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde ikili kamera kurulumunun karşımıza çıktığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra cihazın kameralarının diğer akıllı telefonlardan biraz daha büyük bir yapıya sahip olduğu da görülüyor.

Tasarımın yanı sıra söz konusu serinin 1 Aralık tarihinde de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Honor tarafından yayınlanan teaser videosunu incelediğimizde cihazın genel tasarım detayları karşımıza çıkıyor. İki tane devasa kamera ile karşımıza çıkan modelin kamera özellikleri hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen bir model olduğu için sızıntılar gerçekleşmesi an meselesi. Cihazın ön tarafını incelediğimizde ise kavisli bir ekran yapısının karşımıza çıktığını görmekteyiz. Kavisli ekran tasarıma sahip olan modelin genel görünümüne baktığımızda ise son derece zarif gözüken bir model olarak karşımıza çıkıyor. Bununla beraber alt tarafta ve üst tarafında da daha az belirgin bir eğrilik mevcut.

Cihaz hakkında herhangi bir teknik özelliğin paylaşılmadığını sizlere belirtmiştik. Fakat serinin önceki modeli Honor 50’nin özelliklerini incelediğimizde, söz konusu modelde, 108 MP çözünürlüğünde bir kameranın karşımıza çıktığını görmekteyiz. Bu yüzden yeni modelin de kamera alanında beklentinin üstünde kalacak bir performans sergilemesi düşünülüyor. Honor 50 modelinde 120 Hz tazeleme oranına sahip OLED bir panel bulunuyordu. Muhtemelen serinin sonraki modeli Honor 60 modelinde de OLED bir panel karşımıza çıkacak.

Fakat cihazın her ne kadar teaser görüntüleri ortaya çıkmış olsa da teknik özellikleri hakkında ortaya çıkan herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde Honor 60 hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S22 Ultra daha önce görmediğimiz bir kamera yapısı ile karşımıza çıkacak!

>> OnePlus Katlanabilir Cihazlar Üretmek İstiyor: Geliyor Gelmekte Olan


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here