Rahmetliyi iyi bilirdik: Samsung Galaxy Note serisi tarih oldu!

Galaxy Note serisi

Samsung Galaxy Note serisinin artık karşımıza çıkmayacağına dair önemli raporlar ortaya çıktı. İşte sızdırılan tüm ayrıntılar.
Samsung, Galaxy Note serisinde kullandığı S Pen desteğini, yavaş yavaş diğer modellerinde de uygulamaya başlıyor. Geçtiğimiz aylarda kullanıcıların beğenisine sunulacak Galaxy S21 Ultra modelinin S Pen desteği ile kullanıcıların karşısına çıktığını biliyoruz. Bundan dolayı çoğu kullanıcıda, artık Note serisine ait herhangi bir model piyasaya sürülmeyecek, algısı oluşmuştu. Çünkü Note serisini Note serisi yapan özelliğin S Pen olduğu biliniyor. Bu yüzden artık Samsung tarafından Note serisine ait bir modelin artık piyasaya sürülmeyeceğini, Samsung, Note serisi ile özdeşleşen özellikleri, başka telefonlarında kullanıcılara sunacağını açıklamıştı. Sonunda yeni modelin bundan sonra karşımıza çıkıp çıkmayacağı kesinleşti.

Rahmetliyi iyi bilirdik: Samsung Galaxy Note serisi tarih oldu!

Bildiğiniz üzere Galaxy Note serisi, S Pen teknolojisinden dolayı birçok kullanıcı tarafından çok sevilmekteydi. TM Roh’un açıklamalarına göre S Pen desteği, Galaxy Note serisi harici diğer Samsung modellerine de eklenmeye başlanacak. Hatta S21 Ultra modelinde S Pen desteğini görmüştük. Fakat kullanıcıların, S Pen yuvasına sahip bir Samsung modeli görmeyi özelliği de aşikar.

.

Galaxy Note serisi

Bazı kaynaklar, geçtiğimiz yılarda, Samsung’un, 2021 yılında Note serisi bir modeli tanıtacağına dair iddialarda bulunmuştu. Fakat 2021’in sonlarına geldik ve Samsung’un Note serisi ile alakalı attığı hiçbir adım bulunmuyor. Çoğu kullanıcı, Note serisinden ümidi kesmiş durumda. Bununla beraber 2022 yılında Note serisine ait bir modelin daha Samsung tarafından üretileceğine dair sızıntılar ortaya çıkmıştı. Fakat Samsung’un, katlanabilir akıllı telefonu olan Z Fold 3 ve S21 Ultra modelinde kullandığı Note serisi özelliği olarak karşımıza çıkan S Pen özelliği ile, artık Note serisini Note serisi yapan yapıtaşlarının başka modellerde kullanılmaya başlandığını belirterek, yeni bir Note modelinin gelmeyeceğini ima etmiş oldu.

Artık çoğu kaynak, S22 Ultra modelinin, Note özelliklerini taşıyan, S Pen yuvası olan bir S serisi modeli olarak kullanıcılara sunulacağını iddia ediyor. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S22 Ultra daha önce görmediğimiz bir kamera yapısı ile karşımıza çıkacak!

>> OnePlus Katlanabilir Cihazlar Üretmek İstiyor: Geliyor Gelmekte Olan


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here