Honor 66W Süper Hızlı Şarjlı Powerbank satışa sunuldu!

Honor 66W Powerbank

Honor, V40 modelinin tanıtılması ile, bu modeli şarj edecek güçte 66W Powerbank ile karşımıza çıktı. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Honor V40 tanıtıldı. Beklentiyi karşılayan özelliklere sahip olan yeni model, uygun fiyatıyla da takipçilerinin gözdesi olmayı başardı. Cihazda en çok dikkat çeken özelliklerden biri ise 66W hızlı şarj desteği olmuştu. Honor, V40 modelini tanıttıktan günler sonra, bu telefonunu şarj edecek güçte 66W hızlı şarj destekli bir Powerbank satışa sundu. 12.000 mAh kapasiteli Süper Hızlı şarjlı yeni Powerbank hakkında işte tüm detaylar.

Son zamanlarda Apple, Xiaomi ve Samsung gibi teknoloji devlerinde, amiral gemisi akıllı telefonlarının kutu içeriğinin kısıtlanması yönünde bir karar alındı. Hatta bu kararı ilk alan markaların başında Apple geliyordu. Apple, aylar öncesinden bu kararı takipçileri ile paylaştığında, Xiaomi ve Samsung gibi markalar, Apple’ın bu kararını çok yanlış bulduğunu belirtip, sosyal medya hesaplarından Apple’ı tiye alan paylaşımlarda bulunmuştu.

Honor 66W Powerbank

Honor 66W Powerbank uygun fiyata satışa sunulacak

Fakat aylar sonra Apple’ı eleştiren devler de piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarının kutu içeriğinde kısıtlamaya gitmişti. Yeni modellerinde şarj aleti bulundurmayan Xiaomi, Apple ve Samsung gibi markalara en çok tepki gösteren markaların başında ise Honor gelmekteydi. Fakat Honor, bu kararından dönmedi ve yakın zamanda piyasaya sürdüğü V40 modelinin kutu içeriğinde 66W süper hızlı şarj aletini kullanıcılarına sundu. Bu hareketi ile tüketiciler tarafından takdir toplayan Honor bununla da yetinmedi ve 66W hızlı şarjlı Powerbank ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Ve söz konusu Powerbank, yaklaşık olan 359 YEN, yani ortalama 55 Dolardan satışa sunuldu.

Honor 66W Powerbank

USB-A ve USB-C girişleri bulunan 12.000 mAh kapasiteli Powerbank, her ne kadar benzer kapasiteye sahip Powerbank’lere göre pahalı gözükse de, bu Powebank’in 66W hızlı şarj özelliğine sahip olduğunu unutmayalım. 66W hızlı şarj destekli diğer Powerbank modelleri ile bir kıyaslama yaptığımızda Honor Powerbank’in daha uygun fiyata sahip olduğunu belirtelim.

İlgili Haberler

>> Honor V40, Google servislerinden yararlanan ilk model olacak!

>> Honor V40 5G gümbür gümbür geliyor!