Honor Magic Fold ve Birçok Merak Uyandıran İsmi Tescilledi

Magic ürün ailesinin Honor için Fold gibi telefonlar dışındaki ürünleri de karşımıza çıkarabilir

Honor Magic Fold başta olmak üzere Flip ve Flex isimlerini tescilledi. Bu da firmanın katlanan cihazlar piyasasına gireceği konusunda merak doğurdu. Firmanın tescillediği tüm isimler haberimizde…

Bir süre önce Huawei’den ayrılarak Google uygulamalarına kavuşan Honor ilgi çekici hamlelerini sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta da firma Huawei’den ayrıldıktan sonrası için tasarladığı ürünleri göstermeye başladı. Bununla birlikte, sürpriz biçimde firmanın katlanan cihaz pazarına atacağı adımlar hakkında ipuçlarını gördük. Ayrıca firma “Magic” ürün ailesine telefon dışında çok çeşitli ürünler ekleyecek gibi.

Tabii ki bunlardan ilk dikkat çekenler Magic Flip, Magic Fold ve Magic Flex oldu. Tabii ki bu ürünlerin kesin olarak karşımıza çıkacağını göstermiyor. Lakin bu gelişme, ürünlerin firmanın gündeminde olduğunu kesinlikle gösteriyor. Ve fakat sonuçta bu ürünlerin nasıl bir takvim içerisinde karşımıza çıkacağının tahmini oldukça güç. Ayrıca buradan çıkaracağımız bir başka yorum Honor’ın agresif bir ürün politikasıyla çok sayıda ürünü karşımıza çıkarmak için çalıştığı.

Honor 50 tanıtım tarihi

Magic ürün ailesinin Honor için Fold gibi telefonlar dışındaki ürünleri de karşımıza çıkarabilir

Fold, Flip ve Flex ürünlerinin üç farklı telefon olarak üretilmesini şu an bekleyemeyiz. Ayrıca firmanın bükülen ürünler konusundaki çalışmalarının hangi aşamada olduğu konusunda sızan bir bilgi yok. Lakin firmanın ürün seçenekleri konusunda gelişeceği kesin. Patent edilen isimlere bakınca bazı ürünlerin potansiyel gelişini görmek mümkün.

Bunlardan ilki “router” ismiyle dikkat çekiyor. Anlaşılıyor ki Huawei sonrası Honor, kendi ağ ürünlerini üretmeyi değerlendiriyor. Bununla birlikte, “earbuds” markası da Magic serisi kulaklıkların ufukta olduğunu gösteriyor. Son olarak “Touch”, “Tap” ve “Pad” isimleri de firmanın tablet ürünleri konusunda seçeneklerinin bir süre sonra haberlerde yer alacağının göstergesi. Üstelik “Share” ve “Drop” markaları da firmanın yazılım servislerinin çıkma ihtimalini doğuruyor.

Şimdilik bu markalar sadece Çin için tescil talebi almış durumda. Tabii ki Honor’ın hedeflerini göz önüne alırsak bu ürünler gerçeğe dönüştükçe global pazarda da karşımıza çıkacaktır. Bakalım Huawei’den ayrılarak kendi yolunu çizen asi evlat Honor’ın geleceği nasıl şekillenecek?

Diğer haberler:

>> Honor 50 tanıtım tarihi kesinleşti: Heyecan dorukta

>> Huawei, P50 modelinin tanıtım tarihi belli oldu: Kamera canavarı!