Honor yepyeni mdoeli ile karşımızda: İşte Honor X20 SE

Honor X20 SE

Honor orta segmente hitap eden yepyeni modeli ile karşımıza çıktı. İşte 5G destekli uygun fiyatlı model Honor X20 SE hakkında tüm detaylar.

Honor her bütçeye özel akıllı telefonlar üretmeye devam ediyor. Özellikle son zamanlarda tanıttığı orta seviye cep telefonları ile odağı olmaya devam ediyor. Ülkemizde de fiyat performans odaklı, özellikle orta seviyeye hitap eden akıllı telefonların ilgi gördüğünü biliyoruz. Bu yüzden yeni tanıtılan modelin de Türkiye’de satılacağı öngörülüyor. Yeni modelin fiyatı ve tüm özellikleri tanıtılması ile beraber ortaya çıktı. İşte Türkiye ihtimalli yeni modelin tüm özellikleri.

Honor X20 SE uygun fiyatıyla tanıtıldı!

İlk olarak cihazın tasarım görsellerini incelediğimizde, son derece ince çerçevelere sahip şık bir tasarımın bizleri karşıladığını görmekteyiz. Özellikle ekran tarafında kullanılan delikli ekran tasarımının kendi segmentindeki telefonlara göre daha cazibeli bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu ekran, 6,6 inçlik Full HD+ çözünürlüğünde geliyor. Aynı zamanda delikli ekran tasarımında kullanılan selfie kamerası ise 16 MP çözünürlüğüne sahip.

Honor X20 SE

Cihazın arka tarafına baktığımızda ise, dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumunun bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu kameralar, 64 MP değerinde ana kamera ve iki adet 2 MP değerinde yardımcı lensler olarak sıralandığını belirtelim. Bu lenslerden bir tanesi portre modunu iyileştirmek için kullanılan derinlik kamerası, diğeri ise makro lens olarak karşımıza çıkıyor.

Honor X20 SE

Honor X20 SE modelinin teknik özelliklerini incelediğimizde ise, MediaTek yapımı bir işlemci ile karşılaşıyoruz. MediaTek Dimensity 700 yongasına sahip olan modelin, aynı zamanda 6 GB ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneği ile karşımıza çıktığını da belirtelim. 5G desteği olan model, depolama tarafında ise 128 GB seçeneği ile karşımıza çıkıyor.

Yeni model, pil tarafında ise 4.000 mAh değerinde bir kapasite ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu pili desteklemek için ise 22,5W değerinde bir hızlı şarj özelliği bulunuyor. Android 11 ile kutudan çıkan model, Magic UI 4.1 arayüzüne sahip. Honor X20 SE modeli, 280 dolarlık bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. 8 GB RAM seçeneğinde ise, 310 dolarlık bir etiket ile satışa sunulduğunu belirtelim.

İlgili Haberler

>> Honor 50 serisi, satış rekorları kırıyor: Bu fiyata bu telefon!

>> Honor Magic Fold ve Birçok Merak Uyandıran İsmi Tescilledi