İşte Haftanın Akıllı Telefon Haberleri (25 Haziran-2 Temmuz)

Haftanın Akıllı Telefon Haberleri

Bu hafta akıllı telefon sektöründe önemli gelişmelere şahit olduk. İşte haftanın akıllı telefon haberleri ve tüm gelişmeler.

Akıllı telefonlarda yeni bir çağın kapısındayız diyebiliriz. Çünkü son 5 yıl içerisinde üretilen akıllı telefonlar arasında çok büyük fark var. Söz konusu tasarımlar hala stabil kalmış değil. Hala her geçen gün daha farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Son yıllarda bir hayli revaçta olan katlanabili­r akıllı telefonlar, sektöre yön verece­k gibi görünüyo­r. Katlanabili­r telefonların yanı sıra farklı konsept tasarımlar da karşımıza çıkıyo­r. Bunun yanı sıra geçtiğimiz hafta içerisinde çok sayıda akıllı telefon hakkında Akıllı gelişmeler, sızıntılar gerçekleşti. İşte bir hafta içerisinde karşımıza çıkan akıllı telefon haberleri.

İşte Haftanın Akıllı Telefon Haberleri (25 Haziran-2 Temmuz)

Redmi Note 10 Pro modeline sanal RAM özelliği geliyor: Performans arttırıldı!

Haftanın Akıllı Telefon Haberleri

Redmi Note 10 Pro 5G modeli, performans alanına önemli bir güncelleme aldı. Bu güncelleme, özellikle düşük RAM ile karşımıza çıkan modellerin performansını arttırmaya  yönelik. muhtemelen bu güncellemeyi, ileride daha da düşük RAM belleğe sahip Xiaomi modellerinde göreceğiz.

Qualcomm, Snapdragon 888 Plus yonga setini duyurdu: Performans canavarı

Snapdragon 888 Plus

MWC etkinliğinde ilk duyuru Qualcomm tarafından geliyor. Qualcomm, Snapdragon 888’egöre %20 daha iyi performans gösteren Snapdragon 888 Plus işlemcisini duyurdu. Söz konusu işlemcinin 3 GHz çalışma hızına sahip olduğunu hatırlatalım. Bununla beraber yeni işlemcide bazı köklü değişiklikler olsa da genel olarak incelediğimizde söz konusu değişiklikler haricinde geri kalan özelliklerin aynı olduğunu belirtelim.

Vivo X60t Pro Plus tanıtıldı: Kamera konusunda rakipsiz!

Haftanın Akıllı Telefon Haberleri

Bugüne kadar Vivo X60 serisine ait Vivo X60 ve X60 Pro modellerini görmüştük. Sonunda aileye, en yüksek özelliklere sahip model olan Vivo X60t Pro Plus modeli de eklendi. Tasarım detaylarını incelediğimizde, arka tarafında dörtlü kamera kurulumunun bizleri karşıladığını görmekteyiz.

Türkiye ihtimalli Samsung Galaxy A22 4G modelinin fiyatı sızdırıldı

Samsung Galaxy A22 4G

Yeni modelin Türkiye’de tanıtımı tanıtılıp tanıtılmayacağına dair önümüzdeki günlerde yeni bilgiler olacaktır Galaxy A serisinin yeni modelinin Türkiye ihtimaline öğrenmek için beklemede kalın.

Haftanın Akıllı Telefon Haberleri, geçtiğimiz haftadan daha yoğundu. Önümüzdeki haftalarda sektörde karşımıza çıkan haberlerden haberdar olmak için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> İşte Haftanın Akıllı Telefon Haberleri (14 Haziran-21 Haziran)