HTC Metaverse Özellikli Telefon Üretti: İşte Özellikleri ve Fiyatı

HTC metaverse özellikli telefon

HTC metaverse özellikli telefon ile dünyanın gündemine bomba gibi oturmayı başardı. Hadi gelin merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük akıllı telefon şirketleri içerisinde yer alan HTC eski günlerini mumla arıyor. Şirket ne yazık ki akıllı telefon alanında artık eskisi kadar güçlü değil. Fakat yine de ben buradayım demeyi ihmal etmiyor. Yeni ürettiği bir akıllı telefon bunun en önemli kanıtlarından bir tanesi oldu.

Düzenlenen etkinlik ile birlikte HTC Desire 22 Pro isimli cihazın tanıtımı yapıldı. Bu akıllı telefon modeli metaverse özelliğine sahip olması nedeniyle tüm dikkatleri kendi üzerinde toplamayı başarıyor. Tüketiciye birçok farklı avantaj sağlayacak.

HTC metaverse özellikli cihaz

Her ne kadar akıllı telefon sektöründen ayrılmış olsa bile yine de şirket yeni cihazlara önem gösteriyor. Bu defa tanıtımı yapılan ve kripto para odaklı cihaz Android 12 işletim sistemini kullanacak. Ayrıca snapdragon 695 işlemcisinden güç alacak.

HTC metaverse özellikli telefonCihazın özelliklerine baktığımızda 6,6 inç büyüklüğünde olduğunu görüyoruz. Ayrıca full HD çözünürlük sunuyor. Ön kamerası 32 MP çözünürlük seviyesine sahip olacak. Arka kamerada ise 64 MP ana kamera yer alıyor. Şirketin diğer rakiplerinden ayrılan en önemli özelliği ise daha çok dijital varlıklar ile ilgili.

Kripto para dünyasına özel yeni detaylar

Bu yeni akıllı telefon kripto para dünyasına özel olarak üretildi diyebiliriz. Telefonun özel bir dijital cüzdana sahip olduğu söylendi. İsteyenler kripto paralarını ve NFT gibi varlıklarını bu tür dijital cüzdanlarda saklayabilecek. Bunun bir noktada local soğuk cüzdan olduğunu söyleyebiliriz.

HTC metaverse özellikli telefon aynı zamanda sanal dünyada konserlere bile gidilmesine olanak sağlayacak. Fiyatına gelecek olursak cihazın 489 dolar karşılığında satın alınacağı söylendi. Yani çok yüksek bir rakama sahip değil. Ancak Türkiye fiyatının son derece pahalı olacağını söyleyebiliriz. Konuyla ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Metaverse Komisyon Oranı Dudak Uçuklatıyor: Mark Zuckerberg Fazla Abarttı

>> Metaverse İçerisinde Futbol Maçı Yayınlandı: Tarihte Bir İlk Yaşandı