Huawei Freebuds 5i Tanıtıldı: Uygun Fiyata ANC Desteği!

Freebuds 5i

Huawei Freebuds 5i modeli tanıtıldı. İşte uygun fiyata aktif gürültü engelleyici özelliği ile çıkan kablosuz kulaklığın sunduğu tüm özellikler.

Huawei’nin giyilebilir teknoloji tarafında yeni ürünlerinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle akıllı saat ve kulaklık tarafında ürettiği teknolojiler ile piyasanın lideri olarak anılıyor.  Bildiğiniz üzere Freebuds serisi, kablosuz kulaklıklar arasında sevilen modeller ile tanınıyor. Geçtiğimiz günlerde Freebuds 5i modeline ilişkin bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Serinin önceki modelleri ile kıyasladığımızda, Freebuds modelinde gördüğümüz 4i modelinin, diğer modellere göre biraz daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle Freebuds ailesine ait 4 farklı model tanıtılıyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen modellere baktığımızda, Freebuds 4, 4 Pro ve 4i modelleri karşımıza çıkmıştı. Serinin 4i modeli ise, en uygun modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Freebuds 5i modeli sonunda tanıtıldı. Haftalardır ortaya çıkan birçok özelliği ve tasarım detayları ile gündeme oturan kablosuz kulaklık model, ANC özelliği ve silikonlu tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Cihazın henüz Türkiye’de tanıtılmadığını, fakat önümüzdeki aylarda Türkiye’ye de gelebileceğini belirtelim. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Huawei Freebuds 5i Tanıtıldı: Uygun Fiyata ANC Desteği!

Freebuds 5i

ANC özelliği ile 42 dB’ye kadar gürültüyü azaltabilen model, serinin önceki modeli olan Freebuds 4i’den çok daha iyi performans serigliyor. Çünkü 4i modelinin 22 dB’lik bir gürültü azaltma performansının olduğunu belirtelim. Freebuds Pro modeline göre ise bir kaç desibel daha iyi olduğunu da ekleyelim. Bununla beraber mikrofon tarafında yapay zekaya sahip gürültü engelleme teknolojisi de kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Freebuds 5i

10 mm’lik sürücülere sahip olan model LDAC kodeğini destekliyor. Ayrıca Hi-Res Audio Wireless sertifikasına sahip olan ve yüksek ses kalitesine sahip en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olacağını da belirtelim.

Huawei, geçen yılki FreeBuds 4i’nin devamı niteliğindeki FreeBuds 5i’yi tanıttı . Yeni model çok daha iyileştirilmiş aktif gürültü engelleme, daha hafif tasarım ve daha uzun pil ömrüne sahip. Bağlantı tarafında ise Bluetooth 5.2 bulunuyor. Bununla beraber 94 ms gecikme sunan ‘Oyun Modu’ da bulunuyor.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Yeni Kullanıcılarına Ücretsiz YouTube Premium Sunacak!

>>Yeni iPhone Modelleri USB-C İle Gelebilir!