Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Gelecek!

Samsung akıllı telefon fiyatları

Samsung Galaxy S23 Ultra modelinin 200 MP çözünürlüğe sahip kamera ile geleceği kesinleşti. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung’un ISOCELL lensleri, üstün teknolojiler kullanarak, minimum kamera çıkıntısı ile maksimum performansı sunmayı amaçlıyor. Öyle ki Samsung tarafından, ileride insan gözü ile aynı kaliteye sahip lensler üretebileceklerini duyurdu. Fakat şu anlık 100 MP ve 200 MP‘lik lensler gündemde. Yakın zamanda Samsung’un ISOCELL lensleri ile alakaları yapılan açıklamalarda, Samsung için 200 MP’lik kameralı akıllı telefonların hayal olmadığına, yakında tanıtılacak olan Samsung modellerinde 200 MP daha daha yüksek çözünürlüğe sahip kameraların karşımıza çıkacağına dair açıklamalar yapılmıştı. Sonunda aylar öncesine karşımıza çıkan sızıntıları kanıtlayacak nitelikte haberler ortaya çıktı. İddialara göre Samsung’un Galaxy S23 modelinde, ISOCELL HP1 lensi kullanılabilir. Yakında tanıtılması beklenen bu lensin ise 200 MP çözünürlüğüne sahip olması bekleniyor. İşte önümüzdeki aylarda sunulması beklenen Samsung Galaxy S23 serisinin en güçlü üyesi olarak tanıtılacak S23 Ultra modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Gelecek!

Samsung, bu yıl 200 MP çözünürlüğüne sahip lensini zaten duyurmuştu. Fakat bu lensi herhangi bir akıllı telefonda görmemiştik. Ultra yüksek çözünürlüğü ile gündeme oturan ISOCELL sensörü, kullanıcılar tarafından ilgi odağı haline geldi. Çünkü halihazırda karşımıza çıkan Samsung modellerinin, 200 MP seviyelerine kadar çıkmadığını biliyoruz. Güvenlir kaynaklar tarafından sızdırılan konsept videosunun izlediğimizde, yeni modelin tasarım detayları ve bazı teknik özelliklerini edinebiliyoruz.

Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdrargon 8+ Gen1 yongasına sahip olması beklenen modelin, 200 MP lensi bile destekleyecek güçlü bir yonga seti olduğunu belirtelim. Önümüzdeki aylarda Samsung’un 200 MP çözünürlüğündeki ISOCELL lensleri hakkında yeni sızıntılar gerçekleşecektir. Ayrıca Galaxy S23 serisinde bu sensörlerin kullanılıp kullanılmayacağı da ortaya çıkacaktır. Samsung’un amiral gemisi serisinin en güçlü modeli olarak tanıtılacak olan Galaxy S23 Ultra ve sahip olacağı 200 MP çözünürlüğündeki lens hakkında aktarılanlar bu kadar. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Yeni Kullanıcılarına Ücretsiz YouTube Premium Sunacak!

>>Yeni iPhone Modelleri USB-C İle Gelebilir!