Xiaomi Yeni Kullanıcılarına Ücretsiz YouTube Premium Sunacak!

YouTube Premium fiyatlarına

Xiaomi, yeni satacağı akıllı telefonlar için ücretsiz YouTube Premium üzerine çalışmalar yapıyor. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Xiaomi’nin son zamanlardaki başarısından sıklıkla söz edildiğini söyleyebiliriz. Özellikle her ülkeye, her fiyat segmentine özel sundukları modeller ile rakiplerinden bir adım önde olarak anılıyor. Ülkemiz bazında değerlendirecek olursak, Xiaomi’nin yıllar içerisinde yüksek bir ivme ile artan satışa başarısından söz etmek mümkün. Muhtemelen önümüzdeki yıllarda ülkemizde üretilen Xiaomi modelleri artacak, ve fiyatları daha fazla düşecektir. Xiaomi’nin, yeni cihazları için planlamış olduğu kampanya ise kullanıcıları sevindirecek cinsten. İddialara göre Xiaomi, yeni kullanıcılarına 3 ay YouTube Premium kampanyası sunmak için YouTube ile görüşmelere başladı. Bu sayede Xiaomi kullanıcıları için sunulacak ayrıcalık, yeni Xiaomi akıllı telefon almak isteyenler için sevindirici bir haber diyebiliriz. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi Yeni Kullanıcılarına Ücretsiz YouTube Premium Sunacak!

Xiaomi, satışlarını arttırmak için, kullanıcıları sevindirecek her türlü adımı atıyor. Xiaomi Hindistan Twitter hesabı, YouTube ile ortaklığını duyurdu. Açıklamalara göre Xiaomi akıllı telefon kullanıcıları, 3 aya kadar YouTube Premium’u ücretsiz olarak kullanabilir. Tabii ki bu haberin, yalnızca Hindistan için mi olduğu, yoksa Türkiye’de geçerli olup olmayacağı henüz bilinmiyor.Xiaomi’nin anlaşmak için çabaladığı bu kampanyaya göre YouTube Premium’a erişen Xiaomi kullanıcıları, YouTube Müzik uygulamasını da ücretsiz bir şekilde kullanabilecek. Bununla beraber söz konusu modeller, 2 aylık ve 3 aylık Premium olarak şimdilik listelenmiş durumda. Bu listenin şimdilik kısıtlı olduğunu, önümüzdeki günlerde daha da zenginleşebileceğini belirtelim. Aynı zamanda Türkiye’de de bu kampanyanın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği önümüzdeki haftalarda belli olacaktır. Xiaomi’nin Türkiye pazarında önemli yatırımları olan sevilen bir marka olarak sunulduğunu düşünürsek, yeni YouTube Premium kampanyası Türkiye’de satışa sunulan Xiaomi modellerinde de geçerli olabilir. İşte Xiaomi tarafından açıklanan 2 aylık ve 3 aylık YouTube Premium’u ücretsiz edinebilecek o modeller.

3 aylık YouTube Premium:

  • Xiaomi 11T Pro
  • Xiaomi 11i Hiperşarj 5G
  • Xiaomi 11i 5G
  • Xiaomi 12 Pro

2 aylık YouTube Premium:

. . . . .