Huawei Yeni Kablosuz Kulaklığı Freebuds 5i Yolda!

Freebuds 5i

Türkiye’de de satışa sunulması beklenen Freebuds 5i hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte ortaya çıkan tüm detaylar.

Huawei’nin giyilebilir teknoloji tarafında yeni ürünlerinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle akıllı saat ve kulaklık tarafında ürettiği teknolojiler ile piyasanın lideri olarak anılıyor.  Bildiğiniz üzere Freebuds serisi, kablosuz kulaklıklar arasında sevilen modeller ile tanınıyor. Geçtiğimiz günlerde Freebuds 5i modeline ilişkin bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Serinin önceki modelleri ile kıyasladığımızda, Freebuds modelinde gördüğümüz 4i modelinin, diğer modellere göre biraz daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle Freebuds ailesine ait 4 farklı model tanıtılıyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen modellere baktığımızda, Freebuds 4, 4 Pro ve 4i modelleri karşımıza çıkmıştı. Serinin 4i modeli ise, en uygun modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Freebuds 5 serisi henüz tanıtılmadı. Hakkında birçok iddia vardı fakat henüz marka tarafında resmi bir açıklama gelmedi. Fakat yakın tarihte gerçekleşecek olan etkinlikte, Huawei Enjoy 50 akıllı telefonu ve bu telefon ile birlikte Freebuds 5i modelinin tanıtılacağı kesinleşti. Söz konusu etkinlikte tanıtılacak iki model ile alakalı neredeyse çoğu teknik detaya sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen Huawei Freebuds 5i ve Enjoy 50 modelleri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Freebuds 5i

Huawei Yeni Kablosuz Kulaklığı Freebuds 5i Yolda!

İddialara göre yakın tarihte gerçekleşecek olan etkinlikte söz konusu iki model tanıtılacak. Özellikle Freebuds 5i modeline dikkat çekiliyor. Çünkü söz konusu model, Huawei’nin uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modeli olarak tanıtılıyor. Bu yüzden ülkemizde de ilgi gören kablosuz kulaklıklar arasında yer alacaktır.

Tasarım detaylarına baktığımızda ise silikonlu bir yapı bizleri karşılıyor. Bununla beraber söz konusu modelin aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip olduğuna dair de sızıntılar mevcut. Fakat henüz bu dedikoduların söylentiden ibaret olduğunu, yeni model hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla detayın ortaya çıkabileceğini belirtelim. Türkiye’ye de gelmesi beklenen iki yeni model hakkında daha fazla gelişmeden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Şekersiz Kahve Ölümsüzlük İksiri Olabilir: Bilim İnsanları Açıkladı

>> Apple Elektrikli Aracı İçin Dahice Patentler Alındı: İşte O Patentler