Huawei Mate 40 Pro + modelinin kutusu ortaya çıktı!

Huawei Mate 40 Pro + modelinin kutusu ortaya çıktı!

Google News Abone Ol

22 Ekim’de diğer Mat­e 40 modelleri ile birlikte tanıtılacak Huawei Mate 40 Pro + modelinin kutusunun görüntüleri sızdırıldı. İşte detaylar.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberimizde Huawei’nin Mate serisinde piyasaya süreceği modellerden biri sekizgen kameraya sahip olabilir demiştik. Ardından edindiğimiz bilgilere göre sekizgen kamera tasarımına sahip olacak modellerden biri Ma­te 40 Pro Plus. Bununla beraber Mate 40 Porsche Design modelinin de sekizgen kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor.  

Teknik özellikleri ise şu şekilde; Huawei Ma­te 40 Pro + modelinin 5 nm fabrikasyon sürecinde üretilmiş Kirin 9000 yonga setine sahip olması bekleniyor. Bu yonga setine ise 4 adet Cortex-A77 ve 4 adet Cortex-A55 çekirdeği eşlik edecek. EMUI 11 ara yüzü ile karşımıza çıkacak olan Mate 40 Pro + bildiğiniz üzere Amerika ambargosundan dolayı Google servislerinden yararlanamayacak. 

Huawei Mate 40 Pro + kutusunda neler yazıyor 

Kutusunun ön yüzeyine baktığımızda ortasında model ismi yazan sıradan bir kutu bizi karşılıyor. Fakat alt yüzeyine baktığımızda ise hakkında kesinleştirebileceğimiz teknik bilgiler bize sunuluyor. Kutunun altına baktığımızda sızdırılan modelin 12 GB RAM ve 256 GB seçeneği olduğunu görüyoruz. NOP-AN00 model adını taşıyan 5G destekli Ma­te 40 Pro + modelinin Seramik Siyahı renginin kutusunun sızdırıldığını görmekteyiz. 

huawei mate 40 pro plus

22 Ekim Perşembe günü tanıtılacak olan model hakkında bildiklerimiz ne yazık ki bu kadar. Huawei 22 Ekim tarihinde en az 4 adet ürün tanıtacak. Bunlar Mate 40, Mate 40 ProMate 40 RS Porsche Design ve M­a­te 40 Pro + modeli olacak. Söylentilere göre Mate 30 modelinin bir üst versiyonu olacağı iddia edilen Mate 30 Pro E modeli de 22 Ekim tarihindeki etkinlikte tanıtılabilir. Aynı zamanda Huawei’nin telefon harici tanıtacağı cihazlar da mevcut. Bunlardan bir tanesi FreeBuds Studio modeli olacak. Ayrıca Huawei’nin bir de kablosuz kulak içi kulaklık tanıtması bekleniyor. Önümüzdeki perşembe günü tanıtılacak telefon, kulaklık ve diğer cihazlar için beklemede kalın. 

İlgili Haberler:

>> Huawei FreeBuds Studio fotoğrafları sızdırıldı!

>> Huawei, 22 Ekim’de Mate 30 Pro E modelini tanıtabilir!


CEVAP VER