Huawei Mate 50e Yakında Geliyor: İşte Tüm Ayrıntılar!

Mate 50e

Huawei Mate 50 serisinin uygun fiyatlı modeli, Mate 50e sertifikasyon kuruluşlarında görüldü. İşte yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Huawei Mate 50 serisinin uygun fiyatlı modeli Mate 50e hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. 6 Eylül tarihinde Çin’de piyasaya çıkması bekleniyor. Fakat  Çin lansmanı gerçekleştikten sonra Avrupa lansmanını ne zaman gerçekleşeceğine dair henüz ortaya çıkan bir ayrıntı bulunmuyor. Yeni seri ile tanıtılacak olan olan modellerin lansmanına günler kala hakkında çoğu ayrıntısının ortaya çıktığını söyleyebiliriz. 3C olarak bilinen için sertifikasyon kuruluşunda görülen model 66W hızlı şarj desteğine sahip. 4400 mAh’lik bir olan sahip olacağı bekleniyor.

Huawei Mate 50e Yakında Geliyor: İşte Tüm Ayrıntılar!

Bununla beraber yeni modelin CET-AL60 model numarasına sahip olduğu da ortaya çıktı. Mate 50 serisinde 4 farklı modeli tanıtılması bekleniyor. Bu modeller Huawei Mate 50, Mate 50e, Mate 50 Pro ve Mate 50 RS Edition olarak sıralanmış durumda. Söz konusu modellerin henüz ortaya çıkan özellikleri kısıtlı. Fakat yine de uzun süredir beklenen modeller olduğunu söyleyebiliriz. Söylentilere göre Huawei Mate 50, Qualcomm imzalı Snapdragon 888 yongasına sahip olacak. 4G desteğine sahip olan modelin piyasadaki amiral gemisi modellerine göre uygun fiyattan satışa sunulması bekleniyor. Serinin Pro ve RS Edition modeli Kirin 9000s Yonga setine sahip olacak.

Bununla beraber Mate 50e modelinin de Qualcomm imzalı Snapdragon 778G bulunması bekleniyor. Yani söz konusu seride tanıtılan modeller arasında en ucuz olanı Huawei Mate 50e olacak. Ayrıca sızdırılan bilgilere göre bazı modeller 90 Hz tazeleme oranına sahip bir panel ile gelirken, Mate 50 Pro ve Mate 50 RS Edition 120 Hz tazeleme hızına sahip bir panel ile gelecek. Aynı zamanda yazılım tarafında tüm modellerin HarmonyOS 3.0 ile gelmesi bekleniyor. En erken 6 Eylül tarihinde tanıtılması beklenen modelin, Türkiye ihtimalle hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Kobilerin Büyük Kısmı, Siber Saldırı Karşısında Savunmasız!