Huawei Mate 50 Pro Ortaya Çıktı: Adam Geldi Adam!

Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen model hakkında detaylar.

Bildiğiniz üzere Huawei, bir süredir ABD ambargosu ile karşı karşıya. Bu durumdan dolayı bütün Huawei cihazlarında Google Play Hizmetleri kullanılamıyor. Haliyle bu hizmetlerin kullanılmamasının çok büyük sonuçları mevcut. Özellikle Google Haritalar, Google Play Store gibi önemli yazılımların kullanılmaması, Huawei cihazlarını olumsuz yönde etkiledi. Bu yüzden son 1 yılda Huawei cihazlarının bu sorundan muzdarip olduğunu biliyoruz.

Fakat Huawei, geliştirdiği aplikasyon mağazası ve diğer sistemleri ile, kendi bünyesi altındaki cihazlarına entegre ettiği teknolojisi ile, sektörde tutunmaya devam ediyor. Hal böyle olunca Huawei’nin yeni cihazları karşımıza çıkmaya devam ediyor. Huawei, bir süredir kullanıcılar ile buluşmaya hazırlandığı Mat­e 50 serisinin tanıtım tarihine ilişkin yeni gelişmeler yaşandı. Söz konusu model hakkında bazı detaylar gündeme gelmişti. Fakat serinin Pro modeli hakkında henüz ortaya çıkan bir ayrıntı belli değildi. Sonunda ülkemizde de satışa sunulması beklenen modelin, tasarım detayları, teknik özellikleri belli oldu. İşte tüm ayrıntılar.

Huawei Mate 50 Pro Ortaya Çıktı: Adam Geldi Adam!

Huawei, henüz Mate 50 serisi hakkında herhangi bir planlamanın olmadığı açıkça aktarmıştı. Fakat aradan aylar geçmesine rağmen Mat­e 50 serisi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İddialara göre Huawei Ma­te 50 serisi, Ekim ayında tanıtılabilir. Söz konusu model de tıpkı P50 serisinde olduğu gibi amiral gemisi modellere meydan okuyacak teknolojiler ile gelecek.

Mate 50 Pro

Huawei Mat­e 50 serisinin tanıtılması bekleniyor. İlk olarak ortaya çıkan detayları incelediğimizde, Mat­e 50 serisi ile birlikte iki modelin kullanıcılar ile buluşması bekleniyor. Bu modeller, Ma­te 50 ve Pro modelleri olarak. Snapdragon 888 işlemcisinden güç alması beklenen modelin, kamera alanında da yeni teknolojiler sunması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Ayrıca yeni modellerin Türkiye’ye de geleceğine dair iddialar mevcut. Huawei Mate 50 serisine ait uzun süredir sızıntılar bulunuyordu. Önümüzdeki günlerde bu sızıntılar artacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 12S Ultra Yenilenen İsmi İle Yakında Geliyor!

>> M2 İşlemcili iPad Pro Modelinin Fiyatı Sızdırıldı: İşte Detaylar!