I Am Zlatan Fragmanı Yayınlandı: Ibrahimovic’in Hayatı Film Oluyor (Video)

I Am Zlatan fragmanı

I Am Zlatan fragmanı, bu filmi bekleyenler için yayınlandı. Daha şimdiden büyük bir ses getireceği tahmin ediliyor. İşte konuyla alakalı merak edilen tüm detaylar.

Birçok kişi tarafından tanınan popüler isimler için filmler çekiliyor. Biyografik özellikteki bu tür filmlerin büyük bir ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Müzisyenler, bilim insanları ve siyasetçilerin hayatları birçok kez film konusu oldu. Özellikle de çok fazla inişli çıkışlı olaylar yaşayanların filmleri daha heyecanlı oluyor.

Bu tür inişli çıkışlı biyografik filmlerden bir yenisi de Zlatan Ibrahimovic ile ilgiliydi. Onun göçmen olarak Balkanlar’dan İsveç’e yerleşen ailesinin hikayesi birçok kişiyi derinden etkileyebilecek potansiyele sahip. Çocukluk yıllarından itibaren hayatının tüm evrelerini konu alan bu film daha şimdiden büyük bir ilgi görmeye aday. Bu yapımın fragmanı şu anda yayında.

I Am Zlatan fragmanı birçok ipucu veriyor

Film Zlatan Ibrahimovic’in ailesini göstererek başlıyor. Balkanlar’dan İsveç gibi çok farklı bir kültüre geçen bu aile ilk etapta büyük zorluklar yaşıyor. Ancak onlarla ilgili çok fazla ayrıntıya yer verilmiyor. Ibrahimovic, bu zorlu şartlar altında hayatını devam ettirmeye çalışıyor ve başarılı oluyor. Futbol kariyerinde görülebilecek en heyecanlı hayatlardan bir tanesine sahip.

Bu heyecanlı hayatı filme çeken yönetmen Jens Sjogren oldu. Filmin dili ise İsveççe. Her ne kadar biyografik özelliklere sahip olsa bile yine de kurgusu büyük bir önem taşıyor. Filmin senaryosunu Jakob Beckman ve David Lagercrantz birlikte yazdı. Tamamen gerçek olaylardan alınan bu senaryo son derece heyecanlı bir ritme sahip.

Film 10 eylül 2021 tarihinde vizyonda

İsveç’te doğan Balkan göçmen çocuğu oldukça zorlu bir çocukluk geçirdikten sonra futbol şampiyonu oluyor. Bunu konu alan film 10 Eylül 2021 tarihinde vizyonda olacak. Özellikle futbolseverlerin böyle bir filme büyük bir ilgi göstereceği tahmin ediliyor.

Onun çevresi ile ilişkisi ve antrenmanları filmde ayrıntılı bir şekilde ele alınacak. Birçok kişi tarafından hırslı karakteri ile tanınan ünlü futbolcunun hayatını anlatan bu film merakla bekleniyor.

İlgili Haberler:

>> Netflix Temmuz Dizi ve Film Listesi Açıklandı: Liste Bomba Gibi (Video)

>> Otomobil Dünyasında Haziran Sonu Haberleri: Bu Hafta Çok Heyecanlı Geçti (21 – 28 Haziran)