Netflix Temmuz Dizi ve Film Listesi Açıklandı: Liste Bomba Gibi (Video)

Rusya Netflix'e eşcinsellik

Dünyanın en büyük platformlarından Netflix Temmuz dizi ve film listesi açıklandı. Hadi gelin Temmuz ayında nelerin gösterileceğine birlikte göz atalım.

Tüm dünyanın gözü kulağı Netflix platformunda. Her ay yeni dizi ve filmler ile kullanıcılarını selamlayan bu platform Temmuz ayında da bomba gibi. Gelen son detaylara göre en az 5 yeni dizi ile birlikte 2 film kullanıcılara sunulacak. Böylece oldukça heyecanlı bir dönem geçireceğinizi söyleyebiliriz.

Netflix Temmuz dizi ve film listesi: Geçen yaz ve korku sokağı üçlemesi

Netflix tarafından gösterime sunulması beklenen ilk film korku sokağı üçlemesi olacak. Platform özel üçleme ile birlikte büyük bir beğeni toplayacak gibi görünüyor. Bu film kült yapımlar içerisinde yer alıyor ve oldukça beğeniliyor. 2, 9 ve 16 Temmuz tarihlerinde yayında olacak.

Gelecek olan yeni filmlerden bir tanesi de Türk yapımı drama türünde olacak. 9 temmuz’da yayınlanacak olan “Geçen Yaz” filmi 90’lı yıllarda gençlerin aşk hayatlarını ekranlara getiriyor.

How to Sell Drugs Online, Sky Rojo ve Never Have I Ever

Netflix tarafından yayınlanacak dizilerden ilki How to Sell Drugs Online olacak. Bu dizide bir grup gencin uyuşturucu satma çabaları ve baron olma hikayeleri anlatılıyor. Sky Rojo ise bir diğer önemli yapım olarak karşımıza çıkıyor. Dizide 3 hayat kadınının kendilerini pazarlayan kişilerden kaçma hikayeleri anlatılıyor.

En fazla dikkat çekmesi beklenen dizilerden birisi de Never Have I Ever olacak gibi görünüyor. Bu dizi gençlik yapımları içerisinde yer alıyor. Daha çok Devi isimli karakterin maceraları anlatılıyor.

Atypical isimli dizi 9 Temmuz 2021 tarihinde Netflix platformunda gösterime girecek. Böylece şirket Temmuz ayı ile ilgili sezonu açmış olacak. Tüm bu dizi ve filmlerin büyük dikkat çekmesi bekleniyor. Son dönemlerde sürekli olarak gündeme gelen sansür iddiaları biraz gölge düşürse bile yine de Netflix fazlasıyla popüler. Peki siz bu liste hakkında ne düşünüyorsunuz? Favoriniz hangisi?

İlgili Haberler:

>> Yüzükler Efendisi anime olarak karşımıza çıkacak: Heyecan dorukta

>> Sedat Peker Mini Dizi Oldu Sonra Kaldırıldı: IMDb Beklenmeyen Bir Hata Yaptı