Samsung Galaxy Buds2 modelinin fiyatı sızdırıldı: Uygun fiyata kablosuz kulaklık

Galaxy Buds 2

Samsung kablosuz kulaklık serisinin yeni modeli Galaxy Buds2 modelinin fiyat bilgisi ve bazı özellikleri sızdırıldı. İşte detaylar.

Samsung, yeni kablosuz kulaklıklar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. En son bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü, Galaxy Buds Pro modeli, bir hayli görmüştü. Ortalama 200 dolarlık bir fiyata sahip olan model, özellikleri ve AKG ses teknolojisi ile ülkemizde de en çok tercih edilen Samsung kablosuz kulaklığı arasında yer almayı başardı. Türkiye’de ortalama olarak 1500 TL’lik bir satış fiyatına sahip olan Galaxy Buds Pro modelinin bir yenisi daha geliyor. Galaxy Buds2 olarak adlandırılması beklenen yeni modelin, tasarım görselleri ve farklı renk seçenekleri sızdırıldı. Ayrıca söz konusu modelin fiyat bilgisi de sızdırıldı. İşte yeni model hakkında iddia edilen tüm özellikler ve beklenen fiyat seviyesi.

Samsung Galaxy Buds2 modelinin fiyatı sızdırıldı

Samsung Galaxy Buds2 modelinin fiyatı bilgisi sızdırıldı. İddialara göre yeni model 149-169 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. Serinin diğer modelleri ile bir kıyas yaptığımızda ise, selefi olarak görülen Galaxy Buds Plus modelinin 149 dolardan satışa sunulduğunu belirtelim. Şuan ise yabancı alışveriş sitelerinde ortalama 99 dolarlık bir fiyat etiketi ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Galaxy Buds Pro modeli ise 199 dolarlık bir ücretten sunulmuştu. Muhtemelen Galaxy Buds2 modeli de ortalama olarak 170 dolardan satışa sunulup, sonraki aylarda ise 129 dolar seviyesine düşecektir.

Galaxy Buds2 Samsung Galaxy Buds2

Yeni cihaz hakkında ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, yeni modelin Galxy Buds Pro’ya benzer bir tasarım çizgisine sahip olduğunu söyleyebiliriz. ayrıca renk seçeneklerine baktığımızda ise, siyah, beyaz, mor ve yeşil renkleri karşımıza çıkıyor. Muhtemelen Z Fold 3 serisinde de, Buds2 modeline eklenen yeşil renk seçeneğini göreceğiz.

Aynı zamanda cihazın bazı temel özelliklerine dair de sızıntılar mevcut. İddialara göre yeni model, yine AKG tarafından geliştiriliyor. Ayrıca yapısını incelediğimizde, kauçuk uçlara sahip olduğunu görüyoruz. Bununla beraber pasif gürültü engelleyici özelliğinin de Galaxy Buds2 modelinde sunulması bekleniyor. Ağustos ayında Z Fold3 serisi ile tanıtılması beklenen model hakkında, önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler