Infinix Note 10 Pro kanlı canlı görüntülendi! Fiyat performans canvarı

Infinix Note 10 Pro

Infinix, fiyat performans alanında en iyisi olmaya aday modeli Note 10 Pro ile karşımızda. İşte yakında tanıtılması beklenen yeni model hakkında tüm detaylar.

Infinix markası her ne kadar ülkemizde çok bilinmese de küresel pazarla bir hayli ilgi gördüğünü belirtelim. Bunun en büyük sebebi ise söz konusu modellerin uygun fiyatlı olması. Bunun yanı sıra bu fiyat klasmanında da yüksek performans sunması da cabası. Ülkemizde bazı Infinix modelleri satılsa dahi, performansına göre beklenen ilgiyi görmediğini söyleyebiliriz. Redmi seviyesinde olan cihazları ile bilinen marka, yeni cihazı ile gündeme geldi. Söz konusu modelin ülkemie giriş yaptığı takdirde, önceki modellerinden daha fazla ilgi göreceği düşünülüyor. Çünkü benzer işlemciyi kullanan ve benzer özelliklere sahip olan rakiplerinden daha uygun fiyata piyasaya sürülmesi bekleniyor. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Infinix Note 10 Pro, geçtiğimiz aylarda MediaTek’in Helio G90T işlemcisi ve birtakım temel özellikleri ile GeekBench’te ortaya çıkmıştı. Çoğu kullanıcı haftalar içerisinde tanıtılacağını düşünüyordu. Fakat aradan 1 ay geçmesine rağmen herhangi bir haber gelmemişti. Sonunda yeni model kanlı canlı görselleri ile karşımıza çıktı. Bununla beraber yeni modelin bazı temel özellikleri de gün yüzüne çıktı.

Infinix Note 10 Pro, delikli ekran tasarımı ile karşımıza çıkacak

Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, cihazın ön panelinde son derece ince çerçevelere sahip delikli ekran tasarımının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Ayrıca çene bölümünün de, rakip telefonlara nazaran daha ince olduğu görülüyor. Bu da uygun fiyata sunulacak bir modele göre hoş bir tasarım çizgisi olarak karşımıza çıkmış durumda.

Infinix Note 10 Pro

Infinix Note 10 Pro, Helio G90T yongasından güç alıyor. Bununla beraber 8 GB RAM’e sahip olduğunu ve Android 11 ile kutudan çıkacağını da belirtelim. Sızdırılan render görüntülerini incelediğimizde, son derece ince çerçevelere sahip bir ekranın bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Delikli ekran tasarımına sahip olan model, Full HD+ çözünürlüğü ile karşımıza çıkıyor.

Henüz ne zaman tanıtılacağı belli olmayan modelin, piyasaya göre uygun fiyattan satışa çıkacağı düşünülüyor. Daha fazlası için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> 80 Dolarlık telefon Infinix Smart HD 2021 duyuruldu!

>> Infinix, Hot 10 Play modeli ile FCC’de görüldü!