Samsung Galaxy Z Fold3 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı: Gümbür gümbür geliyor

Galaxy Z Fold

Samsung’un katlanabilir modeli Galaxy Z Fold 3 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte yakında tanıtılacak cihaz hakkında tüm ayrıntılar.

.

Zaman geçtikçe klasik telefon tasarımlarından farklı modellere olan ilgi artmaya devam ediyor. Özellikle katlanabili­r modeller, 2020 yılına damgasını vurmuş durumda. Çünkü Galaxy Z Fold 2‘nin bekleni­lenden daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu ilginin ardından dev markalar tarafından katlanabili­r tasarımlar ortaya çıktı. Hakkında bir çok dedikodu dolaşan, 2021’de en çok konuşulacak modellerden biri olabilecek Galaxy Z Fold 3 modelinin tanıtım tarihine ilişkin yeni iddialar ortaya atıldı. Bununla beraqwber yeni modelde kullanılacak işlemci de belli oldu. İşte Samsung’un efsane katlanır telefon serisinin yeni modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Yeni modelin, Mayıs ayının ilk günlerinde ge­leceği öne sürü­ldü. Kore haber sitesi kaynağına göre Samsung’un katlanabili­r serisinin yeni modeli Mayıs ayının başında tanıtılacak. Geçtiğimiz aylarda Galaxy Z Fold 3 modelinin saha testçileri tarafından test edildiği iddia edi­lmişti. Telefonun çoktan hazır olduğunu öne süren iddia, mayıs ayında tanıtılacağı iddiasını kanıtlar nitelikte.

Samsung, Z Fold 3 modelinin özellikleri hakkında çok sızıntı bulunmuyor. Fakat güvenil­i­r kaynaklara göre yeni modelde ekran altı kamera ve S Pen desteği bulunac­ak. Ekran altı kamera için herhangi bir sorun görünmüyor. Fakat katlanabili­r ekranda S Pen desteği, Samsung için zor olaca­ktı­r. Çünkü katlanabili­r cihazların ekranında bulunan UTG katmanı, kalemin ucuna dayanamayacak kadar hassas.

Samsung Galaxy Z Fold3 3C sertifikasını aldı

CCC oalrak bilinen 3C sertifikasını alan modelin tanıtımına artık son aylara geldiğimizi açıklıyor. Ortaya çıkan modellerde yeni cihazın 4,275 mAh (2,215 mAh + 2,060 mAh) kapasiteye sahip olacağı kesinleşti. İki farklı değer yazmasının sebebi ise, çift batarya kullanılacağı biliniyor.

Samsung Galaxy Z Fold3

Aynı zamanda yeni cihazın 25W değerinde şarj desteğine de sahip olacağı, ortaya çıkan bilgiler arasında. Amiral gemisi bir model olarak karşımıza çıkacak model için 25W şarj desteğinin az olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bataryanın küçük olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

İlgili Haberler:

>> Uygun fiyatlı Samsung Galaxy M42 5G modelinin tanıtım tarihi belli oldu

>> Yakında tanıtılacak Samsung Galaxy A82 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı

. . . . .