Instagram Üzerinden Para Kazanmak Kolaylaştı: Rozet Sistemi Geliyor!

Instagram Üzerinden Para Kazanmak Kolaylaştı: Rozet Sistemi Geliyor!

Instagram üzerinden para kazanmak
Google News Abone Ol

Instagram üzerinden para kazanmak büyük oranda kolaylaşmaya başladı. Özellikle de son dönemlerde rozet sistemi yeni yöntemler deneniyor. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar.

Sosyal medya üzerinden hatırı sayılır gelirler elde etmek neredeyse herkesin hayali. Şu anda en popüler sistemler ise; Facebook, Instagram ve YouTube üzerinden işliyor. Instagram ile para kazanmak, bunlar arasında giderek daha popüler hale geliyor. Peki Instagram ile böyle bir kazanç sağlamak mümkün mü? Özellikle de son eklenen bazı özellikler sayesinde bu oldukça kolay. Elbette öncesinde sosyal medya fenomenleri arasındaki yerinizi almanız şart.

Instagram üzerinden para kazanmak rozet sistemiyle kolaylaşıyor

Bazı sosyal medya platformları yayıncılarına her şeyi daha kolay hale getirirken kimileri de zorlaştırıyor. Uygulamalarını kolaylaştıranlar daha büyük talep görürken diğerleri geri planda kalabiliyor. Facebook ve Instagram uygulamalar büyük kolaylıklar sağlaması nedeniyle büyük bir ilgi toplayabiliyor.

Instagram üzerinden para kazanmak

IGTV son dönemlerde Instagram para kazanma yolları arasında önemli bir yere sahip olmaya başladı. Özellikle de uzun videolara reklam konulması bunun en bariz örnekleri arasında yerini alıyor. Instagram üzerinden para kazanmak için IGTV reklam geliri özelliği büyük öneme sahip olsa bile yeni bir yol bulundu. Buna göre artık canlı yayınlarda rozet sistemi uygulanacak. Instagram rozet özelliği, yayıncılara ek gelir elde etme imkanı sunacak.

YouTube ve Twitch ile çok yoğun bir rekabette olan Instagram, bu nedenle yeni yöntemler bulmanın peşinde. Rozet sistemi bunlar içerisinde en bilinenlerden bir tanesi. Instagram üzerinden para kazanmak için Reynmen gibi fenomenlerin de bazen bu tür sistemler kullandığı biliniyor. YouTube bir süredir rozet sistemi ile yayıncılarına para kazandırıyordu.

Herhangi bir Instagram yayıncısı, canlı yayına başladığında rozet dağıtacak. Ödeyeceğiniz tutara göre rozetler daha da büyüyecek. Böylece canlı yayın yapan fenomenler kimlerin rozetli olduğunu görebilecek. Şu an için bu sistem sadece ABD’de kullanılacak. İlerleyen zamanlarda Türkiye gibi başka ülkelerde de kullanıma açılabilir. Sizce Instagram tarafından getirilecek bu yeni özellik ne tür değişimlere neden olacak? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Kendall Jenner ve kardeşi Kylie Instagram’da sahte kulaklık tanıtıyor

>> Instagram Silinen Mesajlar Geri Geliyor: Sevgilinizle Aranız Bozulmasın!


CEVAP VER