İşte Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (12 Nisan-26 Nisan)

Haftanın Akıllı Telefon Haberleri

Bu hafta akıllı telefon sektöründe önemli gelişmelere şahit olduk. İşte haftalık akıllı telefon haberleri ve tüm gelişmeler.

.

Akıllı telefonlarda yeni bir çağın kapısındayız diyebiliriz. Çünkü son 5 yıl içerisinde üretilen akıllı telefonlar arasında çok büyük fark var. Söz konusu tasarımlar hala stabil kalmış değil. Hala her geçen gün daha farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Son yıllarda bir hayli revaçta olan katlanabili­r akıllı telefonlar, sektöre yön verece­k gibi görünüyo­r. Katlanabili­r telefonların yanı sıra farklı konsept tasarımlar da karşımıza çıkıyo­r. Bunun yanı sıra geçtiğimiz hafta içerisinde çok sayıda akıllı telefon hakkında Akıllı gelişmeler, sızıntılar gerçekleşti. İşte bir hafta içerisinde karşımıza çıkan akıllı telefon haberleri.

İşte Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (12 Nisan-26 Nisan)

Oppo A54, lansman öncesi sızdırıldı: Türkiye’de yok satar!

oppo a54

Oppo A74 5G modelinin fiyatı resmileşti. Açıklamalara göre yeni model 370 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Fakat A54 modelin baktığımızda ise, Oppo tarafından herhangi bir fiyat açıklaması gelmediği görülüyor. Güvenilir kaynaklar tarafından yeni modelin fiyatı sızdırıldı.

Infinix Note 10 Pro, kusursuz delikli ekran tasarımı ile görüntülendi!

Infinix Note 10 Pro

Infinix Note 10 Pro, Helio G90T yongasından güç alıyor. Bununla beraber 8 GB RAM’e sahip olduğunu ve Android 11 ile kutudan çıkacağını da belirtelim. Sızdırılan render görüntülerini incelediğimizde, son derece ince çerçevelere sahip bir ekranın bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Delikli ekran tasarımına sahip olan model, Full HD+ çözünürlüğü ile karşımıza çıkıyor.

POCO M2 yenilenen özellikleriyle tekrar kullanıcılara sunulacak

POCO M2

İlk olarak Hindistan’da satışa sunulacak model, 21 Nisan tarihinde kullanıcıların karşısına çıkacak. POCO Hindistan hesabı Twitter’da paylaştığı gönderide POCO M3 modelinin yenilenmiş soyunuverirler 21 Nisan tarihinde satışa sunulacağının  müjdesini verdi. 1 Milyondan fazla satılan POCO M2 elimdekinin yenilenmiş versiyonunun geleceği müjdesi haliyle oldukça ilgi gördü.

Samsung yeni Z Flip modelinin renk seçenekleri belli oldu

z flip

Hollanda kaynaklarına göre Z Fli­p 3 modeli, gri, beyaz, koyu mavi, pembe, mor, yeşil, siyah ve bej renkleri ile kullanıcıların beğenisine sunulac­ak. Fakat bütün renk seçeneklerinin aynı pazarda satılması ne yazık ki beklenmiyor. Yüksek ihtimalle, özellikle mor, yeşil, bej gibi ara renkler, farklı pazarlarda satışa sunulacaktır.

Samsung Galaxy M32, devasa bataryası ile gündeme geldi

telefon haberleri

Ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde Samsung’un M32 modeli olduğuna inanılan bir Galaxy modeli karşımıza çıkıyor. Söz konusu modelin 5.830 mAh nominal kapasiteye sahip bir pile sahip olduğu görülüyor. Daha önceki sızıntılardan anlayacağımız üzere yeni modelin 6.000 mAh kapasitesinde devasa bir bataryaya sahip olacağını söylemek mümkün.

Haftalık telefon haberleri, geçtiğimiz haftadan daha yoğundu. Önümüzdeki haftalarda sektörde karşımıza çıkan haberlerden haberdar olmak için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> İşte Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (12 Nisan-19 Nisan)

>> İşte Bu Haftanın Akıllı Telefon Haberleri (29 Mart-5 Nisan)

. . . . .