Justice League’in Yayınlanmamış Versiyonu The Snyder Cut 2021’de Yayına Girecek! İşte Detaylar…

Google News Abone Ol

2017 süper kahraman filmi “ Justice League ” in yayınlanmamış versiyonu The Snyder Cut, 2021 yılında Warner Media’nın HBO Max platformu üzerinden izleyicisiyle buluşacak.

Çizgi roman hayranlarının yıllarca süren kampanyalardan sonra, DC Films topluluğu “Justice League” in kesilmiş sahnelerinin olduğu yeni bir filmin 2021 yılında Warner Media’nın HBO Max platformu üzerinden yayınlanacağı duyurdu. Hayranlar uzun zamandır sosyal medya üzerinden çeşitli platformlarda #ReleaseTheSnyderCut etiketiyle kampanyalar yürütüyorlardı.

Hayranlar tarafından The Snyder Cut adı ile çağrılan bu yeni film yönetmen Zach Snyder’in filmleri Film Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash, Cyborg ve Superman’ın hikayelerini anlatacak.

Snyder Cut Justice League Sosyal Medyada Büyük heyecan Yarattı

Yönetmen Zack Snyder , Henry Cavill liderliğindeki Superman filmi “Man of Steel” in sanal bir gösteriminin ardından bu gece saatlerinde canlı bir Soru-Cevap sırasında bu yeni gelişmeyi açıkladı.

Zack Snyder konu hakkında sorulan soruya şu şekilde cevap verdi: HBO Max ve Warner Bros.’a sanatçıları destekleme ve gerçek vizyonlarının gerçekleştirilmesine izin veren bu cesur jest için teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca özel bir gerçeklik bu yapım için Snyder Cut hareketine katılanların tümüne teşekkür ederim.

Snyder 2016 yılında “Adalet Ligi” nin (Justice League) çoğunu tamamladı. Aile sorunları nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kaldı. “Yenilmezler” üzerinde çalışan Joss Whedon projeyi bitirmek için atladı. Raporlara göre, sinemalarda yayınlanan filmin orijinal kesiminin % 80 ila % 85’i vardı. Snyder Cut versiyonu iki saatlik fil için 3.5 saattle çalıştığı söylendi. Çıkarılan ve yayınlanmayan versiyon için şimdiye kadar birçok haber çıktı.

Warner Media Entertainment Başkanı Robert Greenblatt ‘tw bu yeni Zack Snyder ‘ın Snyder Cut Justice League filmi için açıklamaları şöyle: 14 ay önce buraya geldiğimden beri #ReleaseTheSnyderCut ilahisi ofislerimizde ve gelen kutularımızda günlük bir davul sesi çaldı. Hayranlar sordu ve sonunda bu yeni filmi sunmaktan heyecan duyuyoruz. Günün sonunda, hepsi gerçekten onlarla ilgili ve Zack’in 2021’de bu film için nihai vizyonunu yayınlayabilmenin heyecanını yaşıyoruz. HBO Max ve Warner Bros. Pictures’daki ekiplerimizin sıkı çalışması ve ortak çabaları olmasaydı asla bu proje gerçekleşemezdi.

>> Tom Hardy, Venom’un SpiderMan ‘ı öldürdüğü bir resim paylaştı. Hayırdır İnşallah!

Snyder Cut


CEVAP VER