Tom Hardy, Venom’un SpiderMan ‘ı öldürdüğü bir resim paylaştı. Hayırdır İnşallah!

Tom Hardy, Venom’un SpiderMan ‘ı öldürdüğü bir resim paylaştı. Hayırdır İnşallah!


Venom serisinin başrol oyuncusu Tom Hardy, Instagram hesabından yeni bir Venom görüntüsü paylaştı. Hardy tarafından paylaşılan görüntüde Venom’un kötü şöhretli düşman SpiderMan ‘ı yediği görülüyor. 

Normalde bu yıl vizyona girmesi beklenen gelecek Venom: Let There Be Carnage Sony tarafından koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi. Venom: Let There Be Carnage’ın vizyon tarihi 2021 olarak açıklandı. Filmin yıldızı Tom Hardy, filme ilgi duyulmasını sağlamak için sosyal medya hesapları üzerinden sık sık Venom’la ilgili yayınlar yapıyor.

Tom Hardy geçtiğimiz hafta Instagram hesabından Venom’un SpiderMan ‘ı öldürdüğü bir resim paylaştı. Hardy, paylaştıktan sonra görüntüyü hızlı bir şekilde sildi, ancak binlerce kişi zaten bu paylaşımın ekran görüntüsünü almıştı.

Hardy, Venom’un SpiderMan ‘ı parçaladığı ilk görüntüden sonra Venom’un Spiderman ‘ı yediği yeni bir görüntü paylaştı. Hardy ‘nin paylaştığı görüntüde, Venom’un Spider-Man’in kafasını yemesi ve etrafına dağılan kan oldukça vahşi bir şekilde resmedilmiş. Bu görüntü filmdeki karakter Venom’un tam istediği gibi. Ancak, Hardy böyle bir görüntüyü paylaştıktan kısa bir süre sonra sildi. Muhtemelen bu görüntünün Instagram hesabında kalmasını istemedi.

SpiderMan

Yeni Venom Filminde SpiderMan Olacak mı?

Venom’un yıldızı Tom Hardy’nin Venom görüntülerinin SpiderMan ile birlikte paylaşılması, Spider-Man’ın Venom filmlerinde görüneceği söylentilerinin ortaya çıkmasına nedn oldu. Bununla birlikte, Hardy’nin her iki görüntüyü kaldırması, söylentileri bastırmaya yönelik bir davranış olarak kabul edildi.

Şimdiye kadar, Örümcek Adam’ın yeni Venom filminde olup olmayacağı konusunda hiçbir bilgi ortaya çıkmamıştı. Hardy tarafından paylaşılan görüntüler hayranların zihninde bir soru işareti yaratmış olsa da, Sony cephesinden herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Sony’nin resmi olarak 2021’e ertelenen Venom devam filminin adı belli oldu: “Venom: Let There Be Carnage”. Filmin 2 Ekim 2020’de gösterime girmesi bekleniyordu ama bunun yerine sekiz ay sonrasına, 25 Haziran 2021 tarihine ertelendi. “Venom”, daha önce Warner Bros.’un 1 Ekim 2021’e taşıdığı Robert Pattinson’lu “The Batman” filminden boşalan yeri kapmış oldu.

“Venom”u gelecek yıla erteleyen Sony, 2020’de gösterime girmesi planlanan hemen hemen her filmin vizyonunu yeniden elden geçirdi. Stüdyo, “Morbius” (31 Temmuz 2020’den 19 Mart 2021’e) dahil olmak üzere büyük filmlerinin çoğunu erteledi. “Ghostbusters: Afterlife” (10 Temmuz 2020’den 5 Mart 2021’e) ve Tom Holland’ın başrolde olduğu, video oyun uyarlaması “Uncharted” da (5 Mart 2021’den 8 Ekim 2021’e) yeni vizyon tarihlerine sahipler.

>> La Casa De Papel 5. Sezon Onaylandı mı? Onaylandıysa Ne Hakkında Olabilir?


3 YORUMLAR

  1. Örümcek Adam : Örümcek Adam Evreninde filmini izlemedim ama venom filminin sonunda filmden bir parça vardı ve Miles Morales Peter Parker (Örümcek Adam)’ın öldüğünü söylüyordu belki onun sebebi budur

  2. Örümcek Adam : Örümcek Adam Evreninde filmini izlemedim ama venom filminin sonunda filmden bir parça vardı ve Miles Morales Peter Parker (Örümcek Adam)’ın öldüğünü söylüyordu belki onun sebebi budur

CEVAP VER