Konftel Cam20 Konferans Kamerası Artık Zoom Sertifikalı

Konftel Cam20 video konferans kamerası, Zoom Video Communications tarafından Zoom Rooms ile çalışmak üzere onaylandı.

Tak ve çalıştır cihaz, 4K Ultra HD performansına ve etkileyici 123° görüş açısına sahip. Konftel Ürün Müdürü Torbjörn Karlsson, Adam Bilişim Teknolojileri’nden temin edilebilecek kameranın Zoom Rooms USB bağlantılı bir cihaz olarak tamamen test edildiğini belirtiyor:

“Konftel Cam20, ürün yelpazemizde Zoom hizmetleriyle çalışmak üzere onaylanan ikinci ürün olup, doğal ve akıcı bir toplantı deneyimi sunmaya yardımcı olur.

Zoom Rooms, tek bir düğmeye dokunarak görüntülü toplantılar yürütmeyi veya bunlara katılmayı kolaylaştıran Zoom’un yazılım tabanlı konferans odası sistemidir. Konftel Cam20, olağanüstü görüntü performansını basit kurulumla birleştirerek kusursuz ve doğal bir uyum sunar. Sertifika, titiz bir test sürecinin ardından elde edilmiştir.”Konftel Cam20

Konftel Cam20 Çekici Kombinasyon

Karlsson: “Zoom ve Konftel’in sunduğu sinerji, güvenilirlik ve yüksek performans, günümüzün büyüyen hibrit çalışma trendlerine ideal bir biçimde uygun, çekici bir kombinasyondur.

Karlsson ‘ın olumlu yorumları, artan sayıda kuruluşun esnek çalışmayı benimsemesi ve yatırım yapmasıyla kullanıcı ilgisinin de hızla arttığını ifade eden Zoom Kıdemli Ürün Pazarlama Müdürü Jeff Fox tarafından da tekrarlanıyor.

“Zoom Rooms hizmetimiz, yüksek standartlarda performans gösterecek şekilde tasarlanmış sertifikalı donanımdan yararlanan özel ve sorunsuz bir toplantı deneyimi sunar. Gitgide daha fazla kuruluşun ofis tabanlı çalışma ile uzaktan çalışma esnekliğini birleştirmeye çalıştığı ve daha geniş bir ortam yelpazesinde görüntülü toplantıların öneminin daha da arttığı bir zamanda, Konftel Cam20’nin sertifikasyonu Zoom Rooms hizmetimizin çekiciliğini daha da artırıyor.”Konftel Cam20

Auto Frame Özelliği Sunuyor

Zoom sertifikasına ek olarak Konftel Cam20, auto frame işlevi ile güçlendirilmiştir. Karlsson bunu şöyle ifade ediyor:

“Auto frame özelliğinin eklenmesiyle, oda katılımcıları her zaman ideal bir şekilde resme sığdırılacaktır. Bu, görüntüyü dijital yakınlaştırma ile manuel olarak kırpma ihtiyacını ortadan kaldırır. Biri odadan çıkarsa, çerçeve otomatik olarak yeniden ayarlanır. Gerektiğinde bu özellik devre dışı bırakılabilir.”

Ayrıca Konftel, İklim Nötr sertifikalı bir şirkettir, yani tüm ürün yelpazesinde tüm sera gazı emisyonları dengelenmiştir. Bu durum, kuruluşların ilk toplantıdan itibaren net bir iklim bilinciyle konferans yapabilmelerini sağlar.

İlgili Haberler

>> Konftel 800 Konferans Telefonu Artık Zoom Phone Sertifikalı