Konftel, “Dünya Standartlarında” Performansıyla Müşteri Değerlerinde Liderlik Ödülü Kazandı

Konftel, vizyoner bir endüstri yaklaşımının parçası olarak, kalite, değer, müşteri sadakati ve ürün yenilikleri için övgü toplayan prestijli yeni bir ödülü kutluyor.

Konftel, küresel danışmanlık uzmanları Frost & Sullivan’dan Müşteri Değerlerinde Liderlik ödülünü kazandı. Bu ödül Konftel’in övgü toplayan ve titiz bir analitik sürecin sonucu olan “dünya standartlarında performansı” sayesinde “en iyi uygulamalarda mükemmelliği” yansıtıyor.

Müşteri talepleri ile uyumluluk

Frost and Sullivan’ın Kıdemli Endüstri Analisti Vaishno Srinivasan, firmanın yüksek değerli ve yüksek performanslı ürün yelpazesini şöyle değerlendiriyor:

“Konftel’in başarı mantrası esneklik, kullanılabilirlik ve müşteri talepleriyle uyumlu değerler etrafında dönüyor.

Üreticiler için, yeni normal ofis ortamlarında, özellikle de şirketler toplantı odalarının yeniden yapılandırılması ve toplantı odalarındaki çalışan sayısıyla ilgili belirsizlik de dâhil olmak üzere çeşitli zorluklarla yüzleşiyorken esnek tak-çalıştır video seçenekleri sağlamak oldukça önemli hale geldi.

Konftel’in geniş portföyü, müşterilerin, toplantı odası yapılandırmasını, boyutlarını, bağlantı gereksinimlerini ve bütçeleri göz önüne alarak ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayabilmesini sağlar. Konftel’in video kitleri, iki yıl garanti, Ultra HD/Full HD çözünürlük, hüzmeleme mikrofonları ve ünlü OmniSound ses teknolojisi ile desteklenen yüksek kaliteli, işlevsel olarak sağlam kurumsal cihazları ile yatırım için en iyi seçeneği sunar. Bunlar, özellikle Konftel video kitlerini benzer fiyat seviyelerinde rakiplerinden ayırır.”

Konftel İçin Ödülün Anlamı Titiz Çalışma

Konftel Global Satış Direktörü Tommy Edlund
Konftel Global Satış Direktörü Tommy Edlund

Konftel Global Satış Direktörü Tommy Edlund, en son başarının, farklı ortamlar için çok çeşitli esnek seçenekler sunan firmanın ürün ve hizmet mükemmelliği arayışının kanıtı olduğunu söylüyor.

“Frost & Sullivan, nihai ödülün alıcısını belirlemeden önce her ödül kategorisi için birden fazla adayı değerlendirmek için titiz bir analitik süreç uygular. Konftel, birçok kategoride mükemmeldi.

Masa üstü sesli konferans cihazları ve yüksek kaliteli USB konferans kameraları dâhil olmak üzere kapsamlı portföyümüz, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun cihazı (ayrı ayrı veya video kitleri olarak) seçmelerine olanak tanır. Frost & Sullivan tarafından onaylanmak, hepimizin haklı olarak gurur duyduğu muazzam bir başarıdır.

Konftel, 30 yılı aşkın bir süre önce özel bir konferans telefonu yaratan ilk üreticiydi. Gelişen ürün portföyü, bozulmamış görüntü performansını hüzmeleme mikrofon sesiyle birleştiren yeni Konftel video ürünleri

kitini içeriyor. Ürünlerimiz Türkiye’de, resmi dağıtıcımız Adam Bilişim Teknolojileri’nden temin edilebilir.”

Konftel Gezegenimizi Yakından Düşünüyor

Buna ek olarak Konftel yakın zamanda kişisel çalışma alanlarından, toplantı odalarına ve çok amaçlı büyük alanlara kadar her ortam için en uygun ürünleri ve bağlantı kurulumunu tanımlayan yenilikçi bir 3D interaktif ortam kılavuzu üretti. Bu kılavuz her zaman ve her yerde, evde veya ofiste, videonun etkin olduğu toplantıların genel amacına dayalı olarak geliştirilmiştir. Konftel ayrıca, kullanıcıların net bir iklim bilinciyle konferans yapabileceği anlamına gelen İklim Nötr sertifikasına sahiptir.

Ödül komitesi şu sonuca varıyor: “Konftel’de başarı sadece ürün satışlarıyla değil, aynı zamanda müşteri memnuniyeti ve sadakatiyle de ölçülür. Kurumlar arasında daha iyi bir işbirliği kültürü yaratmak ve gezegeni sürdürülebilir ve çevre dostu girişimlerle korumak Konftel’in DNA’sına işlenmiştir.

Güçlü genel performansı için Konftel, profesyonel sesli/görüntülü konferans cihazları pazarında Frost & Sullivan’ın 2021 Avrupa Müşteri Değer Liderliği Ödülüne layık görülmüştür.”

İlgili Haberler

>> Konftel Bluetooth Bağlantı Desteği ile Özgürleştiriyor