Kripto Para Ticareti Opera Tarayıcısı Üzerinden Yapılacak: Devrim Gibi Sistem

Kripto para ticareti Opera

Kripto para ticareti Opera tarayıcısı üzerinden gerçekleşecek. Birçok işletim sistemi üzerinde kripto tarayıcısını tanıtan Opera şimdilerde yeni bir platforma daha geldi.

Dijital varlıklara olan ilginin her geçen gün daha fazla arttığını söyleyebiliriz. Dijital paraların benimsenmesi ile birlikte şirketlerin bu yönde yatırımlarının arttığını görüyoruz. Özellikle bazı markalar kripto para hizmetleri ile aynı isim altında anılıyor.

Basit bir örnek vermek gerekirse Tesla ve PayPal gibi markalardan bahsedebiliriz. Tesla tarafından alınan Bitcoin ile birlikte dijital varlıkların fiyatlarında çok sert bir yükseliş yakalanmıştı. Aynı şekilde PayPal kripto para varlıkları ile ödemeye izin verince çok hızlı bir yükseliş yakaladı. Kripto paraların yakın bir zaman içerisinde güncel hayatımızda çok daha sık yer alacağını Opera tarayıcısından bile tahmin edebiliriz.

Kripto para ticareti Opera ile hızlanacak

Dijital varlıklar ile ilgili web tarayıcısı Opera, önemli bir sisteme imza attı. Windows, Mac ve Android cihazlarda Crypto Browser oluşturan Opera şimdilerde bunu daha fazla yaygınlaştırıyor. Artık iOS işletim sistemi kullanan cihazlarda yine bu tarayıcı tercih edilebilecek. Böylece çok daha fazla kişinin dijital varlıklara yönelmesi bekleniyor.

Kripto para ticareti Opera

App Store platformu üzerinden indirilecek olan bu yeni tarayıcı uygulaması ile birlikte kripto paralara aşina olanlar ve yeni başlayanlar büyük avantaj yakalayacak. Konu ile ilgili ortaya çıkan son detaylara baktığımızda Ethereum, Polygon ve Celo bu tarayıcı içerisinde kullanılan blok zincirler arasında yer alıyor.

Web 3 platformları kolaylıkla ziyaret edilebilecek

Web 3 platformları internetin geleceği olarak görülüyor. İsteyenler bu platformda çok rahat bir şekilde gezebilecek. Aynı zamanda Web 2 platformlarında gezmek mümkün olacak. Uygulama hakkında yapılan açıklamalara baktığımızda Web 3 desteğinin büyük oranda sağlandığını görüyoruz.

Blok zincirler tartışmasız geleceğin en önemli teknolojileri içerisinde yer alıyor. Bu teknolojide yer alan platformların çok daha hızlı büyüme imkanı olduğunu söyleyebiliriz. Opera bu konuda son derece kritik bir adım attı.

İlgili Haberler:

>> Bu Hafta Kaybettiren Kripto Paralar Bakın Hangileri Oldu? (4 – 11 Nisan)

>> Kripto Paralara Ripple Patronu Yorum Yaptı: Sektör Uçuşa Geçebilir