Kripto Paralara Ripple Patronu Yorum Yaptı: Sektör Uçuşa Geçebilir

Bitcoin için düşük seviyeler

Kripto paralara Ripple patronu son derece önemli yorumlar yaptı. Kendisi dijital varlıkların gelecekte iyi bir yükseliş yakalayacağını düşünüyor.

Kripto para birimleri her geçen gün daha hızlı bir şekilde büyüyor. Bu büyüme sadece rakamlarla ve fiyatlar ile açıklanacak gibi değil. Özellikle son dönemlerde dijital varlıkların daha fazla kullanılması ile birlikte kripto para birimlerinin çok sert yükseldiğini görüyoruz.

Paris Blok Zinciri Haftası etkinliği kapsamında konuşan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bazı önemli değerlendirmeler yaptı. Kendisi ABD menkul kıymetler ve borsa Birliği olarak bilinen SEC hakkında bazı açıklamalar yaparak konuşmalarına başladı. Bu kurumun Ethereum hakkında herhangi bir görüş bildiremediğini söyledi.

Kripto paralara Ripple patronu gaz vermek istiyor

Kripto paraların geleceği ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Brad Garlinghouse, önümüzdeki yıllarda dijital varlıkların sert bir şekilde yükseleceğini söyledi. Ayrıca kendisi XRP için aşırı derecede hızlı ve güvenli ödemeler sağlayan bir platform olduğunu belirtti. Bu kripto para biriminin maliyetinin az olduğuna dikkat çekti.

Kripto paralara Ripple patronu

Aslına bakacak olursak ünlü CEO bu konuda haklı olabilir. Kripto para birimleri diğer ödeme yöntemleri ile kıyaslandığında çok daha fazla gizlilik sağlıyor. Ayrıca hız bakımından iyi bir konumda olduklarını söyleyebiliriz. Ödeme açısından ücretlerin pahalı ve hızın yavaş olması standart ödeme yöntemlerini arka plana atıyor.

SEC davası bir süre daha devam edebilir

XRP patronu tarafından yapılan açıklamalarda Ethereum vurgusu dikkat çeken bir diğer detay olarak karşımıza çıktı. SEC tarafından Ethereum ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadığını söyledi. XRP bir kripto para birimi ve Ethereum ile aynı muameleyi görmeyi hak ediyor. En azından ünlü CEO böyle düşünüyor.

Tüm bunlara ek olarak kendisi önümüzdeki yıllarda kripto para birimlerinin çok sert bir yükseliş yakalayacağını tahmin ediyor. Ayrıca ABD yönetiminin artık dijital varlıklara daha olumlu yaklaşacağını belirtti. Gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Bu Hafta Kaybettiren Kripto Paralar Bakın Hangileri Oldu? (4 – 11 Nisan)

>> Metaverse Kripto Paralarda Merkez Olacak: Yeni Anket Sonuçları