Kripto Paralara Yeni Destek Geliyor: Dev Şirket Açıklama Yaptı

Bu kriptolar 60 kat

Kripto paralara yeni destek gelecek. Böylece dijital varlıkların eskisine göre çok daha iyi bir potansiyel kazanması bekleniyor.

Dünyanın en büyük dijital varlıkları genellikle büyük desteklerden sonra iyi bir yükseliş yakalıyor. Mesela Bitcoin ve Ethereum bunlar içerisinde en fazla göz önünde olanlar. Dünyanın en değerli şirketleri kripto paralara yatırım yapmaya devam ederken bu durum Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıkları fazlasıyla olumlu yönde etkiliyor.

Dijital varlıklar denilince genelde ne yazık ki akıllara güven vermeyen bir ekonomi geliyor. Ancak büyük şirketlerin işin içerisine dahil olması ile birlikte güven ortamı fazlasıyla artıyor. Bu durum aynı zamanda kripto paraların değerini kat kat arttırmasını sağlıyor.

Kripto paralara yeni destek geliyor

Dünyanın en büyük şirketleri içerisinde yer alan American Express kritik bir karar aldı. Bu karar ile birlikte alışveriş seyahat ve yemekler için yeni bir kart sisteminin kurulacağı ifade edildi. Bu kart sistemi ile birlikte. Yıllık ve yabancı işlem ücreti olmadan kart kullanılabilecek.

Kripto paralara yeni destek

Özellikle son dönemlerde kripto paraların gündelik hayat içerisinde daha fazla kullanıldığını görüyoruz. Bu durum çeşitli bankaların işin içerisine girmesi ile daha kullanışlı hale geliyor. 100 civarında kripto para birimi arasından seçim yapılarak abra isimli platform ile ödeme yapılabilecek. Elbette bu işin arkasında American Express var.

Dijital varlıklara güven artıyor

Güncel piyasa değeri 116 milyar dolar olan American Express kripto para dünyasına dahil oldu. Bu aynı zamanda sektörün eskisine göre çok daha fazla büyüdüğünü gösteriyor. Böylece kullanım alanı genişleyen kripto para birimleri küresel çapta daha kabul edilebilir hale gelecek.

Bütün yeni teknolojilerin en büyük sorunu kendisini kabul ettirmesidir. Eğer kendisini kabul ettirirse çok kolay bir şekilde büyüyebilir. Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıklar başta olmak üzere tüm kripto paraların büyük şirketlerin desteği ile kendisini kanıtlaması gerekiyor.

İlgili Haberler:

>> Bitcoin Adil Fiyatı Açıklandı: Aslında Değerinin Çok Altında

>> Bitcoin Fiyatında Düşüş Devam Edecek Mi? İşte Analistlerin Açıklaması